FAQ

CZY FESTIWAL JEST TYLKO DLA PROFESJONALISTÓW?

Nie. Każdy może uczestniczyć w festiwalu.

JAKI JEST KOSZT UCZESTNICTWA W FESTIWALU? Do dnia 30.09.2018 bilety sprzedawane są w promocyjnej cenie 199zł, później będą kosztować 249zł do 31.10.2018r., w przypadku wolnych miejsc będzie możliwość zakupu biletu na miejscu w cenie 300zł (zakupując bilet na miejscu nie dajemy gwarancji uczestnictwa w warsztatach zamkniętych – będzie można dowiedzieć się o tym na miejscu).

Opłata za bilet dwudniowy uprawnia do uczestnictwa w festiwalu, we wszystkich wykładach i warsztatach otwartych odbywających się na salach nr 1 i nr 3 oraz dodatkowo na minimalnie na 4 warsztatach zamkniętych odbywających się na salach nr 2, 4, 5 (zapisy poprzez formularze rejestracyjne będą możliwe po zaksięgowaniu przez nas wpłaty i udostępnieniu linka systemowego wysłanego w e-mailu). W przypadku gdy listy z zapisami na jakieś warsztaty nie będą zamknięte będzie można skorzystać z wejścia na dowolny warsztat bez zapisów wg kolejki przed drzwiami sali.

CZY SĄ DOSTĘPNE BILETY JEDNODNIOWE?

Tak.  Wprowadziliśmy również bilety jednodniowe w kwocie 149 zł w przedsprzedaży lub w kwocie 160 zł płatne na miejscu w dniu festiwalu. Możliwe jest też wzięcie udziału tylko w wieczorze inauguracyjnym za kwotę 70zł w przedsprzedaży lub 80 zł płatne na miejscu. Dla osób które kupiły bilet jednodniowy możliwe jest dokupienie dla siebie wejścia na wieczór 2.11 za kwotę 30zł. Również każdy bilet dwudniowy jest ważny w dowolnym dniu festiwalu.

GDZIE I JAK MOGĘ KUPIĆ BILET?

Zamówienia składamy poprzez rejestrację i wpisanie swoich danych pod adresem: http://festiwalcud.pl/zamowienie/ , poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij”

Pamiętaj o podaniu właściwego adresu e-mail na który przyjdzie potwierdzenie o rejestracji i wpisane przez Ciebie dane. Jeśli nie dostałeś maila z potwierdzeniem do 20 minut od rejestracji to prawdopodobnie podałeś zły adres e-mail.

Potwierdzenie wpłynięcia zapłaty na nasze konto dostaniesz w osobnym e-mailu wraz z linkiem do systemu rezerwacji miejsca na warsztaty zamknięte.

Rejestracja nie jest możliwa bez zaznaczenia: zgody o przetwarzaniu danych osobowych i akceptacji regulaminu dostępnego pod adresem: http://festiwalcud.pl/regulamin/

Po rejestracji masz 2 dni na wpłatę powyższej kwoty na konto bankowe podane w potwierdzeniu rejestracji.

….”ZACHOROWAŁAM(-EM)”…. itp. CZY MAM MOŻLIWOŚĆ ZWROTU BILETU LUB PRZEPISANIA NA INNĄ OSOBĘ?

Chęć zwrócenia lub przepisania zakupionego biletu należy zgłosić organizatorom najpóźniej do dnia 10.10.2018r. Zwrot zostanie dokonany po odjęciu kwoty manipulacyjnej wynoszącej 50zł. Po tym okresie osobom, które nabyły bilet, nie będzie przysługiwać zwrot kosztów zakupu. Przepisanie biletu możliwe jest do 20.10.2018r. po dokonaniu opłaty administracyjnej w wysokości 50zł. Nie jest możliwe przekazywanie ani odsprzedaż zakupionych biletów

 

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ NOCLEGU NA TERENIE FESTIWALU?

Niestety obiekt nie dysponuje miejscami noclegowymi.

 
JAK MOGĘ SKORZYSTAĆ Z PREFERENCYJNYCH CEN PRZY REZERWACJI NOCLEGU W WYBRANYCH HOTELACH (PARTNERACH FESTIWALU)?
 
Do dnia 30.09.2018 Nasi Partnerzy zagwarantowali nam możliwość indywidualnej rezerwacji miejsc noclegowych na poniższych warunkach:
Od 1.10.2018 nie ma gwarancji otrzymania cen zniżkowych, choć może być to jeszcze możliwe indywidualnie.
– Ibis Wrocław Południe ul. Wyścigowa – rezerwacje: H6603-FO1@accor.com
Hotel budżetowy, idealny gdy nie masz dużych wymagań. Jest czysto, schludnie i ma przyzwoity standard. Idealny dojazd z autostrady A4. Niestety umiejscowiony trochę na obrzeżach miasta, ale nie tak daleko od Festiwalu CUD – dojeżdża się prawie bez „korków”
oferta:
-pokój jednosobowy ze śniadaniem – 125 pln
-pokój dwuosobowy ze śniadaniem- 140 pln
-pokój trzysosobowy ze śniadaniem- 200 pln.
pula miejsc: 20 pokoi
śniadanie: w cenie
parking: osobno płatny – 19zł
– Premiere Classe Wrocław ul. Ślężna 26 , Wrocław – rezerwacja: reservations.wroclaw.centrum@premiereclasse.com
Hotel turystyczny o nieco wyższym standardzie od powyższego, idealny gdy podróżujesz pociągiem, autobusem. Znajduje się w pobliżu dworca PKP, PKS zaraz przy CH Wroclavia. Na przystanek tramwajowy też nie masz daleko.
oferta (bez śniadania):
– pokój 2-osobowy, bez śniadania – 130zł
śniadanie 20zł/os.
pula miejsc: 20 pokoi
parking: osobno płatny
– Hotel Śląsk ul. Oporowska 60 , Wrocław – rezerwacja: recepcja@hotelslask.pl
Najciekawsza z proponowanych przez nas ofert ze względu na umiejscowienie i standard typowy dla 3* hoteli uniwersalnych. Dosłownie „rzut kamieniem” od Festiwalu CUD, cudowny, krótki spacer i już jesteś z Nami. Dogodny dojazd zarówno z autostrady A4 jak i z obwodnicy Wrocławia, w pobliżu przystanek tramwajowy linii 5 i 11.
oferta (bez śniadania):
– pokój 1-osobowy – 120zł
– pokój 2-osobowy – 140zł
– apartament max.3-osobowy – 270zł
śniadanie 30zł/os.
pula miejsc: 30 pokoi
parking: gratis
Aby skorzystać z ofert musisz skontaktować się z wybranym hotelem TYLKO poprzez adres e-mail podany powyżej (osobny dla każdego hotelu) przy każdej ofercie
podając hasło : „Festiwal CUD”

CZY NA TERENIE FESTIWALU BĘDZIE MOŻNA ZAKUPIĆ ŚNIADANIA I CIEPŁE POSIŁKI?

Tak. Na terenie festiwalu będzie działać punkt cateringowy typu SLOW-FOOD oferujący pełne menu żywieniowe od śniadania do kolacji w który będzie można zakupić wegetariańskie ciepłe posiłki i przekąski. Oprócz tego w okolicy miejsca festiwalu znajduje się sklepik spożywczy.

Menu cateringowe i ceny pakietów dostępne są na stronie głównej festiwalu.

Nie pośredniczymy w procesie zamawiania pakietów żywieniowych.

Kontakt z prowadzącym catering Dawidem Skalskim tylko poprzez messengera FB (link na stronie głównej) lub przez e-mail: dawidskalski9@gmail.com

 

CZY NA WYKŁADY I WARSZTATY OBOWIĄZUJĄ ZAPISY?

Na wykłady i warsztaty otwarte odbywające się w salach nr 1 i 3 nie ma zapisów.

Na warsztaty zamknięte w salach 2,4,5 obowiązują zapisy, które uruchomimy od 1 października dla osób które opłaciły festiwal poprzez specjalną platformę.

 

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA WARSZTATY?

O uruchomieniu platformy rezerwacyjnej i zapisów dowiesz się w osobnym mailu wysłanym na adres e-mail który podałeś przy rejestracji. Masz możliwość zapisu na 4 warsztaty zamknięte podczas festiwalu pod warunkiem że będą wolne miejsca. Obowiązuje limit zapisów na warsztaty. Warsztaty i wykłady otwarte dostępne są bez zapisów.

 

CZY BĘDZIE DOSTĘPNA SZATNIA?

Tak, do dyspozycji będzie szatnia. Szatnia nie posiada szafek i jest one ogólnodostępna – nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy w niej pozostawione. TYLKO W PIĄTEK większe bagaże można zostawić na dużej sali kominkowej, jednak wyłącznie w piątek w godzinach 16-22

 

CZY MOGĘ PRZYJECHAĆ I ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA FESTIWAL W SOBOTĘ LUB NIEDZIELĘ?

Rejestracja uczestników przewidziana jest na piątek w godzinach 16:00-18:00, w tym czasie kilka osób będzie rejestrować uczestników, po tym czasie w piątek do godziny 20:00 oraz w sobotę od godziny 7:30 do 20:00 oraz niedzielę od 7:30 będzie możliwa rejestracja, jednak w punkcie rejestracji będzie tylko jedna osoba, co może powodować kolejki w przypadku pojawienia się wielu osób w jednym czasie. Uwzględnij to jeśli chcesz zdążyć na wybrane zajęcia.

 

GDZIE ZNAJDĘ REGULAMIN?

Link do regulaminu znajduje się na stronie zapisu, jest on także dostępny na podstronie www.festiwalcud.pl/regulamin