Błękitna Medycyna w Ruchu

„Błękitna Medycyna w Ruchu” – Forma terapeutyczno – relaksacyjna z poruszającą muzyką na żywo oraz ruchem – tańcem, który wychodzi z impulsu, przepływu energii, zmysłów odkrywa, otwiera, inspiruje, kontaktuje, doświadcza i zabiera w znane i nieznane rejony.

Warsztat rozpoczyna się mini koncertem gdzie tancerka improwizuje do muzyki powoli wprowadzając uczestników w kontakt z dźwiękiem, przestrzenią, ciałem jako medium i samym sobą.
Jest wyjątkową fuzją performance’u z możliwością doświadczenia osobistego procesu wynikającego z pracy z ciałem uczestnika. Jest to okazja do tego by nie tylko wziąć udział w koncercie-performance ale również przeżyć głęboki uzdrawiający ,osobisty proces. Spotkaniu towarzyszy muzyka na żywo w wykonaniu doświadczonych muzyków, pracujących od lat z ludźmi nie tylko na polu muzycznym, ale również terapeutycznym. Dzięki wykorzystaniu elementów różnych technik somatycznych (tańca intuicyjnego, contact improwizacji, TRE, elementy aikido) oraz improwizacji i pracy z głosem budujemy lepszy kontakt z samym sobą oraz uczymy się wchodzenia w kontakt z drugim człowiekiem.
Dodatkowo całość spotkania prowadzona jest w oparciu o 4 żywioły, do których dostosowane są odpowiednie ćwiczenia wzmagające doświadczenie 4 różnych jakości w ciele, a głównym celem warsztatu jest harmonizacja ciała na różnych poziomach.