Choreoterapia serca: Myśloczucie i czuciokształty w dialogu z Naszym sercem

Warsztat „Myśloczucie i czuciokształty w dialogu z naszym sercem. Ruch – Kształt – Obraz. Podjąć dialog z samym sobą i zmienić kodowanie oraz dotychczasowe schematy myślenia”.
Warsztat łączący elementy terapii tańcem, kreacji wizulanej, mindfulness i improwizacji ruchowej.

Taniec, oddech, muzyka i ruch są potężnymi narzędziami do wewnętrznej transformacji. Zapraszają do spotkania z samym sobą, otwarcia drzwi do podświadomości, sięgnięcia poza sferę komfortu.

Będziemy przyglądać się obrazom, kształtom, kolorom, w przestrzeni spotkamy się ze sobą w grupie i z samym sobą. Zadamy sobie pytania, poczekamy na odpowiedzi. Czy można zatańczyć kształt? Kolor? Czy ruchem można namalować obraz? Czy musimy o to pytać? Czy nie lepiej po prostu to zrobić, poczuć, usyszeć? Myślokształty, czuciomyśli, komunikaty z ciała, pomiń głowę…. Poczuj, popłyń, transformuj.

Wybierz coś nowego, podejmij wyzwanie, zrób krok poza dotychczasowe… koduj I rozkodowywuj po swojemu, twórz i niszcz, eksperymentuj… kiedy jak nie teraz… nie czekaj, nie ma lepszego momentu…

Bądź z nami! Stań za sobą/przy sobie, w swojej prawdzie, odważnie, kiedy – jak nie teraz?
Będę zapraszać ciebie do wewnętrznego dialogu z twoim ciałem, emocjami, sercem i rozumem… Jeśli się odważysz, jesli zrobisz pierwszy krok i wdech, reszta popłynie, rzeka życia poniesie ciebie…

Zapraszam z serca do wspólnej przestrzeni!
Ania Szamanka (z bębnem) – Gopika (czasem w Saree) – Ta, która budzi…