Joga Śmiechu to metoda budzenia radości. Radości niezależnej od czynników zewnętrznych. Bez opowiadania dowcipów, bez oglądania komedii, bez poczucia, że żeby się dobrze bawić potrzebny jest alkohol albo inne substancje podkręcające nasze doznania. Praktykowana w ponad 70 krajach świata przynosi świetne efekty w rozwijaniu poczucia wewnętrznego szczęścia.

Jest to również świetny sposób na spotkanie drugiego człowieka ale i na spotkanie człowieka w sobie samym. Joga śmiechu to wbrew pozorom nie tylko śmieszki i heheszki, to niesamowita ścieżka docierania do emocji, do budzenia swojej mocy i swojej prawdy oraz puszczania blokad, które nie pozwalają ci ruszyć z miejsca. Lekkość bycia, lekkość działania, łatwiejsze radzenie sobie z trudnościami dnia codziennego i świetna zabawa. To naprawdę się dzieje 🙂

Nie potrzeba do ćwiczeń nic, poza wygodnym ubraniem i małą butelką wody. Nie potrzeba też dobrego nastroju, ani łatwości śmiania się. Tego wszystkiego można się nauczyć. Jedynie czego potrzebujesz, to zostawić na chwilę kontrolę za drzwiami i pozwolić sobie doświadczać świata z perspektywy dziecka, świata, gdzie najmniejszy drobiazg może być powodem do wielkiej radości.