Świat potrzebuje uzdrowionej męskiej energii i woła o przywrócenie równowagi, która jest mocno zachwiana. Pracując nad sobą, uzdrawiamy siebie samych i swoje otoczenie. Nasza praca ma moc oddziałującą na siedem pokoleń wstecz i siedem wprzód.
Inicjując ten Krąg tworzymy miejsce, w którym mężczyzna otrzyma unikalne wsparcie męskiej energii i będzie mógł sięgać do własnej mocy w dobry i uświęcony sposób w zgodzie z sobą.
Trzymamy dla Ciebie miejsce w Kręgu, do którego dostęp będą mieli tylko mężczyźni. W tym Kręgu poszukamy odpowiedzi na ważne dla każdego mężczyzny pytania, których nie mamy możliwości zadać gdzie indziej. Będziemy dzielić się również doświadczeniami. Będziemy budzić „duszę wojownika” i tworzyć autentyczne relacje, będziemy wspierać się w walce o wartości na ścieżce samorozwoju (czytaj dalej)

Naszą inspiracją są cztery umowy Tolteków, ludu żyjącego na południu Meksyku tysiące lat temu :
Bądź nieskazitelny w słowach.
Mów spójnie. Mów tylko to, co czujesz sercem. Unikaj używania słowa przeciwko sobie lub by plotkować o innych. Wykorzystaj moc Twoich słów tak, by prowadziły do prawdy i miłości.

Nie bierz nic do siebie.
Nic co robią inni, nie dzieje się z Twojego powodu. To co inni mówią bądź robią, jest projekcją ich własnej rzeczywistości, ich własnego snu. Jeśli będziesz odporny na opinie i działania innych, nie staniesz się ofiarą niepotrzebnego cierpienia.
Krąg męski

Nie zakładaj nic z góry
Znajdź odwagę, by zadawać pytania i wyrazić to czego naprawdę pragniesz. Porozumiewaj się z innymi tak jasno, jak tylko potrafisz, aby uniknąć nieporozumień, smutku i rozczarowań. Stosując się tylko do tej jednej zasady, możesz całkowicie odmienić swoje życie.

Rób wszystko najlepiej jak potrafisz.
Twoje „najlepiej” będzie stale ulegać zmianie. Będzie inne kiedy jesteś zdrowy i inne, gdy jesteś chory. W każdych okolicznościach po prostu rób wszystko najlepiej jak potrafisz, a unikniesz samoosądzania się, potępienia siebie i żalu.

Każdy w Kręgu będzie miał przestrzeń na swobodną wypowiedź. Wypowiedź w tym Kręgu często stwarza możliwość ujrzenia co nas w tym momencie życia, lub już od dawna trapi, prowadząc często do klarowności. Wtedy w naturalny sposób czujemy gdzie skierować uwagę i naszą energię życiową. Krąg mówiących z serca mężczyzn daje wsparcie i wiarę w siebie przez dostrzeżenie jak bardzo jesteśmy podobni do siebie nawzajem i przez akceptację „trudów życia“ jako nieodłącznego elementu życia. To co zostało powiedziane w Kręgu pozostaje w Kręgu.

Zapraszam serdecznie