Magnetyczna Kobieta (tantra dla kobiet)

Magnetyczna Kobieta to Twoja PRAWDZIWA TOŻSAMOŚĆ. Twoja wyjątkowość, moc i piękno, które zaczynają emanować z Twojego wnętrza, gdy tylko pozwolisz sobie wyjść z myślenia i otworzysz się na czucie swojego ciała i serca. Zaczynasz wtedy przyciągać innych światłem, które emanuje z Twojego serca, inspirować swoją promienną kobiecością, swobodą i radością. Stajesz się otwarta na przepływ, przyjemność i zmysłowość. Potrafisz cieszyć się głębią i soczystością każdego swojego doświadczenia. Z oddaniem i zaangażowaniem dzielisz się swoimi darami z innymi. Tworzysz swoje życie, doświadczając całej jego pełni.

Zapraszam Cię droga Kobieto na warsztat, na którym pokażę Ci jak poprzez energię przyjemności możesz połączyć się ze swoim sercem, przekraczając umysł i myślenie. Poznasz kilka praktyk, które pozwolą Ci głęboko zrelaksować się w przyjemności, pogłębić świadomość swojego ciała, zwiększyć swoją witalność i kreatywność, poczuć przepływ miłości i akceptacji do siebie a także wyostrzyć swoje zmysły. To z kolei pomoże Ci doświadczać piękna i obfitości świata, odkrywać coraz większą przyjemność ze smakowania i cieszenia się zapachami i kolorami życia w całym jego bogactwie. Dzięki nim otworzysz się też bardziej na dotyk, bliskość i intymność, na celebrowanie relacji ze sobą i bliskimi.

Poprzez przyjemność możesz też uwolnić wzorce i emocje, które oddzielają Cię od Twojego magnetyzmy i autentyczności. To jest to, co różni tę praktykę od innych metod. Jest to zupełnie inne podejście. Można uzdrawiać siebie, ale lekko, w łagodności i czułości. Ty nie jesteś emocjami, wzorcami. To są formy energii, które uwalniasz wnosząc świadomość i pozwalając im przepłynąć i się rozpuścić.
Na warsztacie dostaniesz też inspiracje i wskazówki jak, praktykować przyjemność i otwierać swoje serce każdego dnia. Jak poprzez intencję i aktywowanie w sobie energii przyjemności realizować i zasilać intencje związane z Twoimi relacjami, pracą, całym swoim życiem.