Miłosna Unia -Tantra mieszana

Być może teraz jesteś singlem, być może właśnie przygotowujesz się, otwierasz na nową miłosną relację, a być może już taką tworzysz i jesteś z niej i ze swojego seksualnego życia całkiem zadowolony, zadowolona.

Jednak, jeśli jest dobrze, lecz odczuwasz brak albo pragniesz poszerzyć swoją umiejętność dbania o więcej tych otwierających błogich momentów w byciu, w miłości, w rozkoszy, być może jest czas na to, by zaprosić siebie, ukochaną osobę do nowej głębi intymności.

Jak mogę otwierać się na więcej bliskości w moim życiu? Jak mogę tworzyć intymność w mojej relacji? Jak mogę o nią dbać w każdej sytuacji, zwłaszcza gdy jest to trudne, gdy czuję opór? To pytania, które zwykle towarzyszą temu pragnieniu. Na tym mini warsztacie podzielimy się z wami 3 pomysłami, sposobami na jej pogłębianie. To będzie coś, co działa w każdym momencie, z kimkolwiek chcesz, ze swoim wnętrzem, z ukochaną, ukochanym, bądź z naturą.

Doświadczymy tego w praktykach z obszaru pracy z ciałem i tantry, a także autorskich praktyk, mających na celu pogłębianie świadomości oraz cielesnego wymiaru czułej uważności.
Tak naprawdę, nie ma miłosnej unii bez intymności. Naturalnie, nie dajemy obietnicy, że na tym spotkaniu taką unię przeżyjesz. Ale z pewnością będziesz mogła, mógł doświadczyć tego, jak te 3 podpowiedzi wpływają na poziom odczuwania intymności, bliskości, autentyczności i wyłaniającego się z nich magnetycznego piękna.
Zapraszamy kobiety, mężczyzn, w relacji lub solo, każdej orientacji psychoseksualnej.