Serdecznie zapraszam Was do doświadczenia samych siebie na wprowadzeniu do Nada Jogi, jogi dźwięku i wibracji. Spotkanie stanowi wprowadzenie do metod pracy z naszą energią i emocjami poprzez głos.

Na warsztacie nie tylko posłuchamy, ale i sami na sobie doświadczymy:

  1. Tego, że dźwięk to energia i możemy go odbierać ciałem jako wibrację (zamiast go słuchać)
  2. Naszego własnego wewnętrznego instrumentu. Każdy z nas ma „wbudowany” 3-oktawowy instrument w swoje ciało. Jeśli instrument jest rozstrojony to doświadczamy rozstrojenia. Jednocześnie możemy sami siebie nastroić – zharmonizować za pomocą dźwięku. Na warsztacie rozpoczniemy proces strojenia wewnętrznego instrumentu.
  3. Emocji jako ruchu energii. Emocja to tak naprawdę ruch energii, a więc pewna melodia, zjawisko prawie mechaniczne. A więc nie musimy na nie wcale reagować i być niewolnikami swoich emocji, a nawet więcej, możemy je dowolnie zmieniać za pomocą dźwięku. Można wejść w każdą emocję lub zastąpić emocję negatywną – pozytywną.
  4. Tego, jak brzmi i jak wibruje depresja, radość czy współczucie.

Na warsztacie wszyscy będziemy wydobywać z siebie dźwięk. Nie musicie jednak umieć śpiewać. Warsztat kierowany jest do absolutnie każdego, bez względu na wiek, przygotowanie czy rzekomy „brak talentu do muzyki” (nie ma czegoś takiego ☺). Szczególnie polecam go osobom:
– Które chcą śpiewać a wmówiono im, że nie potrafią; osobom z brakiem słuchu muzycznego (pokażę Wam, że to żadna przeszkoda)
– Zainteresowanych praktycznymi ścieżkami duchowymi dla osób żyjących w społeczeństwie
– Poszukujących metod pracy z emocjami, zwłaszcza blokadami emocjonalnymi.