Jeśli jest coś co czujesz, że Ci przeszkadza, coś zaciska gardło, ściska oddech i zabiera swobodę w odczuwaniu przyjemności, jeśli zaciskasz zęby i ściskasz pięści a po spotkaniu nerwowym boli Cię brzuch zapraszam Cię na spotkanie z naturalnym sposobem radzenia sobie z napięciem.

Naucz się kilku zwierzęco prostych mechanizmów reakcji – obudź swoją intuicję i odczuwanie. Tylko po to by poczuć siebie i swoje życie takim jakie jest Teraz dla Ciebie.
Shake it off to otwarta droga dla odważnych naprawdę o tym co czuję, co przezywam, z czym mi jest trudno, co mnie nudzi a co mnie cieszy, co lubię i jak lubię.

W trakcie zajęć w ruchu eksperymentujemy ze stopniowym odprężaniem, oddawaniem ciężaru, świadomym zagłębianiu się w odczuwanie ciała. W trakcie zajęć zapraszam do budowania aktywnej relacji ciała, emocji, duszy i wyobraźni.

Struktura zajęć:

  1. Przebudzenie Tancerza / Awaikaning the Dancer (Podstawowa praktyka Movement Medicine świadomego powrotu do ciała, do obecności – w ruchu dostosowanym do swojego stanu energetycznego)
  2. Shake It Off / uwalnianie ciała i uruchomienie przepływu energii za pomocą sekwencji ćwiczeń i wibracji neurogenicznych umożliwiających uwolnienie się od stresu i traumy
  3. Głęboka relaksacja i regeneracja – bycie
  4. Dzielenie się – spotkanie, możliwość rozmowy, kontaktu i odpoczynku

Moją intencją jest inicjowanie zdrowych nawyków dla naszego ciała, naszej psychiki i duszy.
Zwane są one czasem „rytuałami mistrzów” – proste i zorientowane na dbałość o swój ekosystem – modlitwa nad szklanką wody, shake off w trakcie dnia dla odzyskania siebie w stresie, gesty mocy.

Co zabrać: wygodny wielowarstwowy strój do tańca (tańczymy boso) oraz wodę.