Szamańska podróż w tańcu w głąb Siebie

Warsztat „Szamańska Podróż w tańcu w głąb siebie – W drodze do twojego serca po pełnię mocy i odpowiedzi na pytania. Taniec, bęben, oddech I trans”.
Warsztat łączący elementy Podróży Szamańskiej, ekspresji ruchowej i tańca intuicyjnego, to zaproszenie do wyruszenia w odważną podróż w głąb samego siebie – do własnego wnętrza.
Twoja intencja wyznaczy cel podróży, ciało i dźwięk to wehikuł. Dźwięk bębna szamańskiego, muzyka i ruch są potężnymi narzędziami do wewnętrznej transformacji. Zapraszają do spotkania z samym sobą, otwarcia drzwi do podświadomości, sięgnięcia poza sferę komfortu. Bądź z nami! Stań za sobą/przy sobie, w swojej prawdzie, odważnie, kiedy – jak nie teraz?
Każdy z nas zasługuje na głęboki relaks, wymasowanie całego ciała w ruchu, odpuszczenie i głęboki oddech. Wtedy pojawia się przestrzeń na nowe, na urzeczywistnianie się pragnień…
Każdy z nas zasługuję na poczucie harmonii pomiędzy Ciałem, Umysłem i Duszą.
Każdy z nas ma wewnętrzną moc do transformacji i spełniania swoich marzeń.
Razem, w połączeniu, w energii plemienia i kręgu mocy możemy głębiej, więcej, mocniej.
To czas czyszczenia, rozumienia, odpuszczania, robienia miejsca na nowe.
To czas Transformacji. Słuchania swojego serca.

W mojej pracy jako Szamanka – Kobieta Mocy spotykam się z ludźmi w tańcu. Proponuję nietypowe połączenie klasycznej Podróży Szamańskiej z ruchem i tańcem, podczas całego procesu uczestnicy mają zamknięte oczy i towarzyszy nam muzyka nasycona rytmami i dźwiękami wspomagającymi zanurzenie się w proces podróży, otwarcie podświadomości i podążanie za wizjami.
Poprowadzę tą praktykę dla Ciebie, będę tam z Tobą, razem – na Twojej drodze.
Rozpoczniemy od ruchu, sięgając w głąb siebie zapiszemy nasze wizje, podzielimy się nimi w kręgu, aby być usłyszanym, aby zintegrować i wiedzieć więcej.
Zapraszam z serca do wspólnej przestrzeni!

Ania Szamanka (z bębnem)

– Gopika (czasem w Saree) – Ta, która budzi…