Vocal Toning i praca z oddechem wg Quantum Qi Pranic Breath

Warsztaty Holistycznej Integracji I UWALNIANIA GLOSU z KATHARSIS TONOWANIA WOKALNEGO, z wykorzystaniem konkretnych dźwięków i tonacji

Będziemy pracowali z wydźwiękiem Głosu w grupie i tworzeniem Harmonijnego Rezonansu w Uzdrowieniu i Odkopaniu tego, Kim jesteś ♥
Warsztaty Wokalne – wyzwalania głosem w pracy nad rozbudzaniem czakr ciele :
VOCAL TONING
Pogląd, że dźwięk jest siłą twórczą we wszechświecie, nie jest nowy; w gruncie rzeczy wszystko to sięga historii starożytnej.
Plemiona i starożytne cywilizacje z Babilonu, Grecji, Tybetu i Indii używały tonacji wokalnej do uzdrawiania siebie i innych za pomocą mostu świętego dźwięku. Uwalnianie nagromadzonej energii przez głos może pomóc w usunięciu napięcia i otwarciu zablokowanej energii w ciele. Dźwięk był uważany za główne narzędzie uzdrawiania starożytnych szkół tajemnic w Egipcie, gdzie dźwięki i śpiewy były używane do manipulowania polami energii i przywracania równowagi w ciele.

JAK TO DZIAŁA
Uwalniamy nasze emocje poprzez dźwięk wokalny, wysyłając falę wibracji przez fizyczne ciało i otaczającą ją energię. Wibracja tonu faluje w ciele i subtelny system energetyczny, czerpiąc z naturalnych wbudowanych w ciało systemów samoleczenia, aby wzmocnić i zrównoważyć pole elektromagnetyczne. Nasze myśli i uczucia są przenoszone w tonie naszego głosu. Poprzez wokalne tonowanie przywracamy zdrowie, stymulując krążenie i uwalniając utrzymywane emocje i wpływając na pamięć.

ZROZUMIENIE CZAKRÓW I GŁOSU
Mamy czakry na całym ciele, ale większość z nas przestaje je widzieć po kapturach dla niemowląt. Czakry to nazwa, którą nadajemy energii lub elektrycznej sile życiowej, która wyraża nasz wewnętrzny świat. Słowo czakra oznacza „koło lub dysk” i chociaż mamy ich wiele, podzielę się z wami krótkim przeglądem siedmiu głównych czakr i ich związku z ekspresją wokalną i uzdrawianiem. Kiedy są zrównoważone i wyrównane, każde z tych „kół światła” wiruje zgodnie z ruchem wskazówek zegara i wiadomo, że promieniują różnymi kolorami. Możemy aktywować każdą czakrę, śpiewając samogłoskę, z którą jest związana. Kiedy to robimy [najlepiej z zamiarem], pobudzamy tę część ciała.
Możesz wykonać bardziej specyficzną pracę uzdrawiającą, śpiewając samogłoski związane z każdym organem / czakrą, aby pomóc wyleczyć rdzeń narządu.

*PRANICZNY ODDECH SAMOSWIADOMOSCI wg starożytnej filozofii DAO / TAO – Oddech 5 Elementów
Detoksyfikacja ponad 70 % toksyn z ciała przy wprowadzaniu technik oddechowych znanych starożytnym od tysiącleci , i masowanie organów wewnętrznych Tlenem. Prawidłowa alkalizacja środowiska wewnętrznego w ciele, odkwaszanie ciała.

Oddech – Breath of Awe-Awareness – Budzenie Istoty Świetlistej w Nas.

* QUANTUM QI DANCE MOVEMENT – RUCH SOMATYCZNEGO WCHODZENIA W CIAŁO W POWIĄZANIU Z SOUL BODY MOTION wszystko w oparach delikatnych dźwięków muzyki opartej na konkretnych częstotliwościach balansujących ośrodki energetyczne w ciele, w zaufanej, przyjaznej atmosferze.
Medytacja w Ruchu ma na celu przede wszystkim Poczucie i zespolenie i uwolnienie sil witalnych w ciele, silne ugruntowanie w ciele tego co w nas jeszcze niespójne i czemu potrzeba ZAUWAŻENIA, ukochania, zaakceptowania i odesłania w przestrzeń, jeśli nam już nie służy. Swobodny taniec prowadzony w oddechu do ośrodka centrum i nauka flow w ruchu. Bycia elastycznym i rozmiękczania punktów w ciele, które się jeszcze chronią za zbroja.