Zapraszam Was na niezwykłą podroż: powrót do siebie, do swojego Serca. Jak? Za pomocą oddechu, najprostszego wehikułu, który przenosi do krainy klarowności, radości, odpuszczenia, relaksu.
W czasie sesji oddechowej dotleniają się wszystkie komórki – oddech działa jak oczyszczająca fala roztapiająca blokady i napięcia. Ciało podlega głębokiej relaksacji, umysł zaczyna postrzegać rzeczy szerzej, prościej i klarowniej. Głęboki oddech pozwala się spotkać z samym sobą poza przestrzenią, uwarunkowaniami, rolami społecznymi. Spotykając się ze sobą, odkrywamy swoje Serce, swój potencjał, spotykamy z głębokimi osobistymi potrzebami.

Terapia oddechem jest wspaniałym wsparciem terapii klasycznej ponieważ integruje ciało i umysł, często posuwa ją ogromnie naprzód. Oddech zapewnia nam dostęp do emocji, które zostały zapamiętane przez ciało w okresie przedwerbalnym a do których w życiu dorosłym możemy nie mieć odstępu. Emocje te niewyrażone i nieuznane a przez to nie przetransformowane mogą pozostać w nas  postaci traum duszy i blokad ciała, które blokują nasz potencjał życiowy. Oddech jest wspaniałym narzędziem, które wyciąga to co uśpione w nas,  konfrontując, transformując i uzdrawiając.

Sesja oddechowa trwa około 1,5 godziny w pozycji leżącej przy dźwiękach relaksującej muzyki.