WARSZTAT Wolność emocjonalna

JEDEN SPOSÓB NA WSZYSTKIE ZMARTWIENIA – JAK UWOLNIĆ SIĘ OD LĘKU W 90 DNI BEZ ZMUSZANIA SIĘ DO CZEGOKOLWIEK

Zdobądź wiedzę oraz praktyczne narzędzia, dzięki którym bez wysiłku znajdziesz rozwiązania nawet najtrudniejszych problemów, a podejmowanie trafnych decyzji będzie przychodziło z łatwością – podobnie jak odwaga i wytrwałość we wprowadzaniu ich w życie.

Jeśli doświadczasz niepokoju lub pomimo starań, nie udaje Ci się uporać z ważnym wyzwaniem lub osiągnąć czegoś, na czym bardzo Ci zależy, przyczyną z pewnością jest… lęk. Reakcja fizjologiczna Twojego organizmu na zagrożenie lub niepewność powoduje, że Twoje IQ obniża się o kilkanaście procent i tracisz zdolność do swobodnego planowania, podejmowania decyzji, znajdowania trafnych rozwiązań, a nawet wczuwania się w innych ludzi i sprawnej współpracy z nimi.

Tymczasem istnieją narzędzia, dzięki którym możesz samodzielnie uwolnić się od obaw, zmartwień, niepokoju, zniechęcenia, złości, goryczy i innych przykrych emocji, które niszczą Twoją skuteczność. Możesz wygaszać swoją reakcję lękową zawsze, kiedy tego potrzebujesz. I to zupełnie bez wysiłku!

​​​Weź udział w warsztacie  i dowiedz się…

  • Jak Twój organizm utrudnia Ci stawianie czoła wyzwaniom
  • Jaki wpływ na Twoją dzisiejszą skuteczność mają Twoje wcześniejsze doświadczenia, a także doświadczenia Twoich rodziców oraz ich przodków
  • Jak możesz uwolnić pełnię swojego potencjału kreatywnego, decyzyjnego i interpersonalnego
  • Skąd brać dostęp do odwagi, wytrwałości i pewności siebie dokładnie wtedy, kiedy najbardziej ich potrzebujesz
  • Co konkretnie możesz robić na co dzień, żeby na zawsze uwolnić się od lęku i przykrych emocji