WYKŁAD POCZUJ SIEBIE – JAK CZUĆ SIEBIE I ŻYĆ W ZGODZIE Z WŁASNĄ PRAWDĄ?

Wykład interaktywny połączony z praktykami medytacji.

Na tym wykładzie zatrzymamy się i damy sobie chwilę na reset całego naszego “systemu”. ”. Oczyścisz ciało z zalegającego stresu, a głowę od natłoku myśli i rozterek. Po to, aby poczuć szczęście naturalnie płynące z Ciebie… niezależne od pogody, miejsca w którym jesteś i ludzi dookoła.

Zainspiruję Cię tym jak czuć i słuchać siebie.

Często idziemy przez życie, słuchając głosu świata zewnętrznego. Tego co się powinno, jak i kiedy. Studia, kariera, druga połówka, dzięki… To wszystko cenne i wzbogacające doświadczenia. O ile podejmujemy te decyzje w czasie i jakości wypływającej nam z serca

Gorzej dzieje się, gdy kierujemy się umysłem i idziemy ślepo do przodu. Sama doświadczyłam wielu ślepych tras, nawet gdy uważałam, ze płyną ze mnie. Dopiero po głębszym uświadomieniu źródła tych decyzji i motywacji okazywało się, ze te przekonania pochodziły z domu, czy od znajomych.

Słuchanie siebie pomaga iść ta właściwa ścieżka, służąca naszemu ciału i duszy najlepiej utrzymując nas w zdrowiu, spokoju i miłości.

Na tym wykładzie poznasz moją historię odkrywania swojej prawdy i wdrożenia jej w życie. Jak zrezygnowałam z bardzo prestiżowej pracy jako producentka TV, aby być bliżej swego serca. O tym jak spakowałam się w 3 torby Ikei, aby odkrywać siebie i żyć z dnia na dzień. O tym jak dbać o kontakt ze sobą i czuć siebie codziennie. Przeprowadzę Cię przez kilka medytacji, dzięki którym posłuchasz czego pragnie Twoja dusza.