Agata Sierzputowska

Vocal Toning, Quantum Leap Change

  Opis warsztatu

  Warsztaty Holistycznej Integracji I UWALNIANIA GLOSU z KATHARSIS TONOWANIA WOKALNEGO poprowadze), z wykorzystaniem konkretnych dzwiekow i tonacji 

  Bedziemy pracowali z wydzwiekiem Glosu w grupie i tworzeniem Harmonijnego Rezonansu w Uzdrowieniu i Odkopaniu tego, Kim jestes ♥
  Warsztaty Wokalne – wyzwalania glosem w pracy nad rozbudzaniem czakr ciele :
  VOCAL TONING
  Pogląd, że dźwięk jest siłą twórczą we wszechświecie, nie jest nowy; w gruncie rzeczy wszystko to sięga historii starożytnej.
  Plemiona i starożytne cywilizacje z Babilonu, Grecji, Tybetu i Indii używały tonacji wokalnej do uzdrawiania siebie i innych za pomocą mostu świętego dźwięku. Uwalnianie nagromadzonej energii przez głos może pomóc w usunięciu napięcia i otwarciu zablokowanej energii w ciele. Dźwięk był uważany za główne narzędzie uzdrawiania starożytnych szkół tajemnic w Egipcie, gdzie dźwięki i śpiewy były używane do manipulowania polami energii i przywracania równowagi w ciele.

  JAK TO DZIAŁA
  Uwalniamy nasze emocje poprzez dźwięk wokalny, wysyłając falę wibracji przez fizyczne ciało i otaczającą ją energię. Wibracja tonu faluje w ciele i subtelny system energetyczny, czerpiąc z naturalnych wbudowanych w ciało systemów samoleczenia, aby wzmocnić i zrównoważyć pole elektromagnetyczne. Nasze myśli i uczucia są przenoszone w tonie naszego głosu. Poprzez wokalne tonowanie przywracamy zdrowie, stymulując krążenie i uwalniając utrzymywane emocje i wpływając na pamięć.

  ZROZUMIENIE CZAKRAÓW I GŁOSU
  Mamy czakry na całym ciele, ale większość z nas przestaje je widzieć po kapturach dla niemowląt. Czakry to nazwa, którą nadajemy energii lub elektrycznej sile życiowej, która wyraża nasz wewnętrzny świat. Słowo czakra oznacza „koło lub dysk” i chociaż mamy ich wiele, podzielę się z wami krótkim przeglądem siedmiu głównych czakr i ich związku z ekspresją wokalną i uzdrawianiem. Kiedy są zrównoważone i wyrównane, każde z tych „kół światła” wiruje zgodnie z ruchem wskazówek zegara i wiadomo, że promieniują różnymi kolorami. Możemy aktywować każdą czakrę, śpiewając samogłoskę, z którą jest związana. Kiedy to robimy [najlepiej z zamiarem], pobudzamy tę część ciała.
  Możesz wykonać bardziej specyficzną pracę uzdrawiającą, śpiewając samogłoski związane z każdym organem / czakrą, aby pomóc wyleczyć rdzeń narządu. 

  *PRANICZNY ODDECH SAMOSWIADOMOSCI wg starozytnej filozofii DAO / TAO – Oddech 5 Elementow  
  Detoksyfikacja ponad 70 % toksyn z ciala przy wprowadzaniu technik oddechowych znanych starozytnym od tysiacleci , i masowanie organow wewnetrznych Tlenem. Prawidlowa alkalizacja srodowiska wewnetrznego w ciele, odkwaszanie ciala. 

  Oddech – Breath of Awe-Awareness – Budzenie Istoty Swietlistej w Nas. 

  * QUANTUM QI DANCE MOVEMENT – RUCH SOMATYCZNEGO WCHODZENIA W CIALO W POWIAZANIU Z SOUL BODY MOTION wszystko w oparach delikatnyc dzwiekow muzyki opartej na konkretnych czestotliwosciach balansujacych osrodki energetyczne w ciele, w zaufanej, przyjaznej atmosferze.

  Medytacja w Ruchu ma na celu przede wszystkim Poczucie i zespolenie i uwolnienie sil witalnych w ciele, silne ugruntowanie w ciele tego co w nas jeszcze niespojne i czemu potrzeba ZAUWAZENIA, ukochania, zaakceptowania i odeslania w przestrzen, jesli nam juz nie sluzy. Swobodny taniec prowadzony w oddechu do osrodka centrum i nauka flow w ruchu. Bycia elestycznym i rozmiekczania punktow w ciele, ktore sie jeszcze chronia za zbroja. 

  O mnie

  Aga. Moim celem jest zmienianie swiata i ludzi na lepsze poprzez dostrajanie ich do Calosci Siebie, bez wzorcow, schematow i blokad czesto niesionych od lat dzieciecych. Jest trenerka roznych technik, licencjonowanym facylitatorem metody Soul Body Fusion, Trenerka Oddechu Pranicznego ( inicjonowana przez Ekwadorskiego Bretariana z ktorym studiowala i zostala inicjonowana ), ktora uczy koncekpcji Breterianizmu, oddechu Pranicznego, uzdrawianiu i detoksie prawidłowym oddechem ( 70 % toksyn z naszego ciała wydalamy gdy jesteśmy prawidłowo nauczymy się oddechu starożytnych mędrców.)
  Przez lata uczyla sie technik Somatycznych, Quantum Qi Gong, Tanca, Pracy z glosem, Osho Dynamic Meditation, Ruchem, Uwalnianiu Traumy, akupresury, otwieraniem miesni miednicy – praca z kobietami w kregach – Yoni Womb Awakening; Holistic Meta Health Nutritionist, ;
  i wiele innych.
  Jest Autorka i nauczycielka na zjazdach i kilkudniowych warsztatach Metody Holistycznej Quantum Leap Change – Inner Journey – Kompleksowe uleczanie plaszczyzn energetycznych w ciele, umysle, duszy. (….) W PRZESTRZENI.

  WIecej o prowadzacej, ktora ponad 10 lat spedzila za granicami Polski (EUROPA, USA, INDONEZJA ), ZGLEBIAJAC STUDIA U ROZNYCH MISTRZOW PROWADZACE DO SAMO-REALIZACJI-SAMOURZECZYWISTNIENIA I SAMO POZNANIA I UZDRAWIENIA I OPEROWABNIA W SWIECIE HOLISTYCZNIE- POD LINKIEM :

  www.quantumleapjourney.com