Agnieszka Zamojska

Spotkanie w Kręgu Kobiet

  Opis warsztatu

  Spotkanie w Kręgu Kobiet “Wybieram Siebie” warsztat ruchowy

  Krąg Kobiet w formie warsztatu, podczas którego spotkamy się ze Sobą i innymi kobietami  w kontekście relacji. Przyglądniemy się w jakich sytuacjach/relacjach obdarzamy Sobą, a kiedy Sobą zadowalamy. Co dla każdej z nas oznacza pojęcie “Wybieram Siebie”? Czy pozwalamy sobie na to? Czy bierzemy odpowiedzialność za swoje wybory i jaką ponosimy tego cenę? 

  Spotkanie w Kręgu Kobiet i Mężczyzn “Ogród – razem i osobno” warsztat ruchowy

  Każdy z nas dąży do szczęścia. Wchodząc w relacje mamy nadzieję je podwoić, jednakże w zależności od tego, co wnosimy do związku, możemy również podwoić samotność, napięcie czy lęk. W przestrzeni warsztatowej przyjrzymy się naszym wzorcom i jakże często, głęboko ukrytym przed samym sobą, schematom postępowania. Jak postrzegamy partnera? Jak czujemy się w kontekście różnych postaw? Zapraszamy Was do Ogrodu 🙂  

   

  O sobie

  Agnieszka Zamojska 

  Pedagog, logopeda i terapeuta z dwudziestoletnim doświadczeniem. Taniec, świadomy ruch i malowanie intuicyjne stały się jej formą wyrażania siebie i kontaktu z drugim człowiekiem. Jej wielką pasją jest pisarstwo. Malowanie słowem, przekładanie świata emocji i uczuć na język słów.Współautorka i prowadząca cykliczne warsztaty w Kobiecym Kręgu i zajęcia pracy z ciałem w Lubinie i we Wrocławiu. Współautorka kart “Słowa Dusz” do indywidualnej pracy dla kobiet, dotyczących głęboko ukrytych przekonań i ich transformacji. Ukończyła II stopniowy kurs Reiki i Dwupunktu. Certyfikowany instruktor masażu Shantala. Instruktor choreoterapii z elementami arteterapii.