AGNIESZKA ZAMOJSKA

KOBIECE KRĘGI

  KOBIECE KRĘGI

  RUCH INTUICYJNY Z MAGIĄ SŁOWA I DŹWIĘK

  Pedagog, logopeda i terapeuta z dwudziestoletnim doświadczeniem. Swoją wiedzę doskonaliła we współpracy z PARPA (Warszawa), Instytutem Ericksonowskim (Poznań, Łódź), Uniwersytetem Zielonogórskim i Wrocławskim. Prowadziła terapie rodzinne, grupowe oraz sesje indywidualne.

  Brała udział w trzech międzynarodowych konferencjach logopedycznych.

  Poszukując dróg do siebie trafiła na pracę z ciałem i umysłem poprzez taniec. Taniec, świadomy ruch i malowanie intuicyjne stały się jej formą wyrażania siebie i kontaktu z drugim człowiekiem. Zanurzona w 5 Rytmach, dynamicznej medytacji, która uczy jak obudzić ciało i uwolnić umysł. Współautorka i prowadząca cykliczne warsztaty w Kobiecym Kręgu w Lubinie i we Wrocławiu oraz zajęcia pracy z ciałem „Blisko Siebie” i „Ciało Przebudzone” w Lubinie. Współautorka kart “Słowa Dusz” do indywidualnej pracy dla kobiet, dotyczące głęboko ukrytych przekonań i ich transformacji. Jej wielką pasją jest pisarstwo. Malowanie słowem, przekładanie świata emocji i uczuć na język słów. Prowadziła warsztaty „Kobieca Siła i Moc – Połączone ze Źródłem”  podczas Festiwalu “Przepływ” w Lubinie oraz warsztaty ekspresji twórczej dla dzieci i dorosłych podczas Zimowych Ferii Witalnych i Letniego Festiwalu Witalnego w Pałacu Dobro Krasków. Ukończyła II stopniowy kurs Reiki i Dwupunktu. Certyfikowany instruktor masażu Shantala. Certyfikowany instruktor choreoterapii z elementami arteterapii.

  WYKŁAD (Z EWELINA SKIBIŃSKA JONCZYS I JOANNA GANDZIARSKA SUŁECKA)

  Wykład dotyczy Kobiecych Spotkań w Kręgu oraz zajęć związanych z ruchem spontanicznym i tańcem intuicyjnym. Opowiemy o swojej  Ścieżce Serca, o tym jak podążanie Nią może wpłynąć na dokonywane wybory i zmienić całe życie. Wybierając  Siebie wybieramy Życie. Podzielimy się swoim doświadczeniem i praktyką osobistą. Opowiemy o tym, co jest naszą pasją, co sprawia nam frajdę i co powoduje, że błyszczą nam oczy.

  WYKŁAD Kobiece Kręgi i Ruch Intuicyjny w kontekście samorozwoju – sobota, godz. 11.30 – 13.30, sala 2.

   

  WARSZTAT (Z JOANNA GANDZIARSKA SUŁECKA): SOBIE NA SPOTKANIE 

  Kobiece Spotkanie w Kręgu. Zapraszamy do warsztatowej przestrzeni w kobiecej energii. Razem i osobno zanurzymy się w Polu Serca, które daje zaufanie, odwagę do wolności bycia sobą, możliwość bycia prawdziwym w pełni. Sięgniemy do odpowiedzi, które już w nas są, pozwalając temu wypłynąć – takie, jakie są. Bez oceny, interpretacji i plasowania. Nic nie jest do końca dobre, nic nie jest do końca złe.

  WARSZTAT Sobie na spotkanie – sobota, godz. 14.00 – 15.30, sala 3.

   

  WARSZTAT  (Z EWELINA SKIBIŃSKA JONCZYS): DRŻENIE – MĘSKIE I ŻEŃSKIE W POŁĄCZENIU.

  RUCH INTUICYJNY Z MAGIĄ SŁOWA I DŹWIĘKU

  Podczas tego spotkania ruch, taniec, słowa i dźwięki, staną się tunelami przenikania energii męskiej i kobiecej. Poprowadzą do przestrzeni połączenia tych jakości w nas. Naszą inspiracją są różne metody psychosomatyczne oraz ścieżki poszerzania świadomości ciała, umysłu, duszy. Praktyka 5 rytmów, choreoterapia, arteterapia, ruch autentyczny, Movement Medicine, metoda Labana, taniec spontaniczny, współczesny, teatr tańca, Open Floor, a także joga, medytacja, techniki oddechowe i relaksacja.

  WARSZTAT Ruch intuicyjny z magią słowa i dźwięku – sobota, godz. 16.00 – 17.30, sala 3.