AGNIESZKA ZYGMONT

TERAPIA TAŃCEM - MANUFAKTURA ZMYSŁÓW

  TERAPIA TAŃCEM – MANUFAKTURA ZMYSŁÓW

   

  Pedagog, doktor nauk o kulturze fizycznej AWF Wrocław. Certyfikowana Choreoterapeutka Polskiego Stowarzyszenia Choreoterapii przy Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu. Dwukrotna Stypendystka Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2012, 2016. Ukończyłam liczne warsztaty z dziedziny tańca, choreoterapii, improwizacji tanecznej, pracy z ciałem. Tworzę autorskie warsztaty skierowane dla osób zdrowych i niepełnosprawnych. Współpracuję ze stowarzyszeniami, fundacjami zajmujący się seniorami, pacjentami onkologicznymi. Prowadzę zajęcia dla studentów AWF Wrocław, Akademii Muzycznej, Uniwersytet Wrocławski. Jestem Certyfikowaną Masażystką PeLoHa- masaż relaksacyjny oraz Instruktorem Rekreacji Ruchowej o Specjalności Hatha Joga.

   

  WARSZTAT TERAPII TAŃCEM „MANUFAKTURA ZMYSŁÓW”

  „Taniec zwiastuje przeto tam, gdzie oddech, wyobraźnia, obraz, doznania senne wyłaniają się i stają się twórcze, z dala od płaszczyzny czczej rzeczywistości ziemskich kajdan”.

  Bernhard Wosien

   

  Taniec pobudza zmysły, naszą mowę ciała, ekspresję. Powrót do źródła jakim jest ruch, daje szansę na doświadczenie siebie na nowo, na zmianę i rozwój. Warsztat taneczny „Manufaktura Zmysłów” jest ukierunkowany na uruchomienie własnego potencjału ruchowego poprzez zmysły, świadomość ciała, znalezienie autentycznej ekspresji oraz świadome bycie „tu i teraz”. Pozwól sobie na uwolnienie się od interpretacji, pozwól sobie na niewiedzę. Ucz się poprzez swoje zmysły. Zaufaj im!

  WARSZTAT Manufaktura Zmysłów – niedziela, godz. 15.30 – 17.00, sala 3.