ANNA IWONA STASZEK

TERAPIA I RUCH

  TERAPIA I RUCH

   

  Jestem  psychologiem i miłośniczką ruchu i tańca, od wielu lat poszukuję sposobów wyrazu i ekspresji poprzez komunikację, ruch, symbol. Zajmuję się wspieraniem rozwoju osobistego, zdrowia  i kompetencji społecznych. Prowadzę szkolenia oraz sesje indywidualne rozwijające potencjał człowieka i pokazujące mu działanie poza schematem. Posiadam uprawnienia terapeutyczne. Moją pasją jest zbalansowane i jednocześnie aktywne życie oraz dzielenie się z innymi. Ukończyłam m.in. kurs Improwizacji Tańcem, Symboliki Ciała i Teatru Tańca, Akademię Improwizacji w Kontakcie – roczny kurs, warsztaty Body Mind Centering, 5 Rytmów wg. Gabrielle Roth. Obecnie uczesnicze w szkoleniu TRE.

   

  TERAPIA I RUCH – UKORZENIENIE

  Zapraszam Cie na warsztaty, które przyniosą Ci pogłebienie odczuwania własnego ciała, przepływu energii w ciele oraz poczucia zakorzenienia.

  Podczas spotkania: poznamy  m.in. sposoby na ugruntowanie ciała, poczynając od stóp, dynamiki chodzenia i poruszania się w przestrzeni, doświadczymy ćwiczeń, aktywizują i pobudzają przepływ energii w ciele, poznamy proste i łatwe w codziennym działaniu sposoby rozładowania napięcia i stresu.

  Zajęcia zakończone będą  wizualizacją związaną z symbolem/ archetypem zakorzenienia w własnym ciele.

  WARSZTAT Ukorzenienie –  niedziela, godz. 8.00 – 9.30, sala nr 3.