Bartłomiej Filipek

Trening charyzmy dla wizjonerów

  WOLNOŚĆ EMOCJONALNA

  Trener wolności emocjonalnej, wydawca portalu StrefaRozwoju.pl, szczęśliwy ojciec i mąż. Od 15 lat zgłębia metody pomagania ludziom w rozwoju. Ma doświadczenie w zarządzaniu procesami i projektami marketingowymi, a także firmami w fazie start up.
  Zaczęło się od osobistego kryzysu, z którym poradziłem sobie dzięki psychoterapii. Zainspirowało mnie to do studiowania metod pomagania ludziom w rozwoju. Po 15 latach stosowania setek narzędzi dostępnych tylko dla ekspertów, opracowałem system 7 prostych ćwiczeń, dzięki którym każdy może samodzielnie uwolnić się od lęku i problemów, jakie on powoduje. I nie potrzeba na to więcej niż 90 dni.
  Pomagam kobietom i mężczyznom tworzyć szczęśliwsze związki. Pomagam menedżerom łatwiej znajdować innowacyjne rozwiązania i podejmować trafniejsze decyzje. Pomagam rodzicom w byciu oparciem i inspiracją dla swoich dzieci. Pomagam każdemu pogodzić się z tym, co jest i zyskać odwagę i wytrwałość do spełniania marzeń.
  Jestem wydawcą portalu StrefaRozwoju.pl. Od lat zarządzam procesami i projektami marketingowymi, a także firmami w fazie start up.
  Jestem szczęśliwy mężem (jesteśmy razem z moją żoną od 2001 roku) i ojcem. Mój syn uczy się w podstawówce, a pasierbica właśnie rozpoczyna małżeńskie życie.

  JEDEN SPOSÓB NA WSZYSTKIE ZMARTWIENIA – JAK UWOLNIĆ SIĘ OD LĘKU W 90 DNI BEZ ZMUSZANIA SIĘ DO CZEGOKOLWIEK
  Zdobądź wiedzę oraz praktyczne narzędzia, dzięki którym bez wysiłku znajdziesz rozwiązania nawet najtrudniejszych problemów, a podejmowanie trafnych decyzji będzie przychodziło z łatwością – podobnie jak odwaga i wytrwałość we wprowadzaniu ich w życie.
  Jeśli doświadczasz niepokoju lub pomimo starań, nie udaje Ci się uporać z ważnym wyzwaniem lub osiągnąć czegoś, na czym bardzo Ci zależy, przyczyną z pewnością jest… lęk. Reakcja fizjologiczna Twojego organizmu na zagrożenie lub niepewność powoduje, że Twoje IQ obniża się o kilkanaście procent i tracisz zdolność do swobodnego planowania, podejmowania decyzji, znajdowania trafnych rozwiązań, a nawet wczuwania się w innych ludzi i sprawnej współpracy z nimi.
  Tymczasem istnieją narzędzia, dzięki którym możesz samodzielnie uwolnić się od obaw, zmartwień, niepokoju, zniechęcenia, złości, goryczy i innych przykrych emocji, które niszczą Twoją skuteczność. Możesz wygaszać swoją reakcję lękową zawsze, kiedy tego potrzebujesz. I to zupełnie bez wysiłku!
  Weź udział w warsztacie i dowiedz się…
  • Jak Twój organizm utrudnia Ci stawianie czoła wyzwaniom
  • Jaki wpływ na Twoją dzisiejszą skuteczność mają Twoje wcześniejsze doświadczenia, a także doświadczenia Twoich rodziców oraz ich przodków
  • Jak możesz uwolnić pełnię swojego potencjału kreatywnego, decyzyjnego i interpersonalnego
  • Skąd brać dostęp do odwagi, wytrwałości i pewności siebie dokładnie wtedy, kiedy najbardziej ich potrzebujesz
  • Co konkretnie możesz robić na co dzień, żeby na zawsze uwolnić się od lęku i przykrych emocji
  WARSZTAT Uwolnij się od lęku – sobota, godz. 16.00 – 17.30, sala nr 2.