Ewelina Akaya Skibińska

Bliskość, zaufanie, relacje.

  Opis warsztatu

  Ten warsztat to efekt moich własnych doświadczeń I procesów oraz życiowych zmian. Powstał na bazie tańca intuicyjnego, medytacji obecności, pracy z oddechem, świadomym dotykiem, pracy z energią bezwarunkowej miłości i jedności. Jest zaproszeniem do nawiązania kontaktu z własnym ciałem, emocjami, granicami, potrzebami, do świadomego, pełnego szacunku wchodzenia z kontakt ze sobą i sobą nawzajem.

  Zapraszam Cię do zanurzenia się w swoje emocje, czucie ciała, pogłębienie świadomości na poziomie fizycznym i mentalnym. 

  Do spotkania ze sobą i z innymi uczestnikami warsztatu. 

  Do prawdziwego spotkania siebie w drugim człowieku i spotkanie drugiego człowieka w sobie. Do współ-bycia. W sobie i ze sobą nawzajem.

  Do coraz głębszego czucia i pojmowania. Do odkrywania siebie w pełni. 

  Do zatrzymania się w Tu i Teraz. Do stawania we własnej prawdzie i gotowości do jej kwestionowania. Do BYCIA. Do ciągłej transformacji. 

  W przepływie emocji, w ruchu i bezruchu, w zmienności, w wielowymiarowości swojego ‚Ja’.

  Poprzez muzykę, taniec, oddech, dotyk, medytację i kontakt.

   

  Moje warsztaty oparte są na tańcu intuicyjnym, transowym, medytacji uważnej obecności, arteterpii, pracy z oddechem i polem serca oraz elementach masażu.

  O mnie

  Ewelina Akaya Skibińska

  Inspiratorka. Poszukująca, dzieląca się, łącząca.

  Instruktorka choreoterapii i arteterapii; nauczycielka jogi, medytacji i relaksacji; psychodietetyczka.

  Dzielę się sobą, swoimi doświadczeniami oraz ścieżkami i metodami, które mnie samą poprowadziły do miejsca, w którym jestem teraz. Nieustannie w Drodze do samopoznania i do Duszy drugiego człowieka. Tworzę dla uczestników przestrzeń swobodnego odkrywania swojego potencjału, kontaktowania się z ciałem, podświadomością i nadświadomością, emocjami, potrzebami, doświadczeniami zapisanymi w nas oraz do wyrażania się poprzez spontaniczną ekspresję ciała.

  Od kilku lat regularnie prowadzę zajęcia i warsztaty, a także współorganizuję wydarzenia i festiwale, popularyzujące rozwój poprzez pracę z ciałem i umysłem. 

  W praktyce własnej oraz w tworzeniu zajęć, korzystam z kilku metod pracy psychosomatycznej. Moją ścieżkę rozwoju i poszerzania kompetencji wytycza holistyczne podejście do człowieka.