GODLEWSKI MICHAŁ

INTELIGENCJA ODDECHU NA CO DZIEŃ

  INTELIGENCJA ODDECHU NA CO DZIEŃ

  Zajmuję się Oddechem od 17 lat. Lubię to. Założyłem Instytut Oddechu, w którym prowadzimy warsztaty z zakresu pracy z oddechem transmodalnym. Trening dla Profesjonalnych Praktyków oparłem o międzynarodowe standardy.

  Organizuję wyprawy oddechowe do Toskanii i Tajladnii. Występuję na krajowych i międzynarodowych konferencjach. Inteligencję Oddechu wykładam również na podyplomowych studiach psychologicznych w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. J. Tischnera w Krakowie, gdzie cieszy się wysoką oceną studentów. Współpracuję ze środowiskiem biznesowym prowadząc treningi oddechowe i szkolenia wzmacniające pracowników.

  Od zawsze jestem artystą – tańczyłem zawodowo wiele lat, a obecnie gram amatorsko na pianinie, śpiewam i piszę własne teksty…Czuję, że to zbliża mnie do czegoś znaczącego i prawdziwego. Tym też chcę się dzielić.

   

  WYKŁAD + PRAKTYKA ODDECHU „INTELIGENCJA ODDECHU NA CO DZIEŃ”

  Inteligencja Oddechu to samoregulująca się siła, którą wzmacniasz ciało, umysł, emocje i ducha.To sposób na życie swoją Wizją. Życie w oparciu o najgłębsze potrzeby i pragnienia z uwzględnieniem dobrych relacji. Zaczynając od tej najważniejszej – mocnej relacji ze sobą.
  Proponuje współcześnie przebadane praktyki, które są obecne od tysięcy lat w wielu kulturach. Robię to w formie łatwej do przyswojenia dla współczesnego człowieka. Celem moim jest uzupełnienie braków w szkolnej edukacji w zakresie dbania o własną energię życiową, rozwój inteligencji emocjonalnej i poczucie własnej wartości i zdolności do skutecznego radzenia sobie z problematycznymi sytuacjami. A także zbilżanie Człowieka do Duszy.

  • Żeby Cię starczyło na dłużej – dowiesz jak oddech wpływa na rozluźnienie systemu nerwowego, zachowanie młodości fizycznej i umysłowej.
  • Żeby Ci było lepiej ze sobą̨ i innym z Tobą też – poznasz model regulowania emocji oddechem
  • Żeby więcej móc – dowiesz się, jak podnieść poziom witalności oddechem i jak wzmocnić́ mózg
  • Żeby wiedzieć, jak uspokoić, ukoić siebie
  • Żeby być blisko własnej głębi istnienia – Duszy

  WYKŁAD +PRAKTYKA ODDECHU „Inteligencja oddechu na co dzień” – niedziela, godz. 9.45 – 11.15, sala 1.