Hrycaj Dominika

CZAKRA PRANA VINYASA FLOW - JOGA Z MUZYKĄ

  CZAKRA PRANA VINYASA FLOW – JOGA Z MUZYKĄ

   

  Pierwszy w Polsce nauczyciel Prana Vinyasa® Flow Yogi (350 godzin treningów), stylu jogi certyfikowanego przez światowej sławy nauczycielkę Shiva Rea oraz Samudra Global School of Living Yoga.

  http://www.shivarea.com/teacher-directory/hrycaj-dominika.

  Uczy Prana Vinyasa® Flow, ewolucyjnej formy tradycyjnej jogi, skupiającej się na łączeniu ruchu ciała, świadomego oddechu i uwagi. Jest to technika, w której płynna dynamika ruchu, wykorzystując pozycje jogiczne, pozwala na odkrywanie własnych zasobów, wyrażanie siebie i kreatywną ekspresję. Należy do międzynarodowego zrzeszenia The Yoga Alliance 200RYT  – Prana Flow® Teacher Program.

  https://www.yogaalliance.org/TeacherPublicProfile?tid=159488

  Od 11 lat zajmuje się jogą, a od 7 lat prowadzi zajęcia. W Irlandii uzyskała dyplom instruktora AntiGravity ®Yoga w szkole twórcy tej metody, Christophera Harrisona  Ukończyła 3 letni kurs nauczycielski wg przekazu B.K.S.Iyengara. Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności ćwiczenia psychofizyczne w oparciu o system Hatha Jogi, ukończony na AZS Politechniki Częstochowskiej u prof. AWF Janusza Szopy.

  Mottem Dominiki jest:

  Let go of the past and the future and get present on your mat.

  Mój filmik z króciutką sekwencją:

  https://www.youtube.com/watch?v=8rY4tv0xMns

   

  WARSZTAT PRANA VINYASA FLOW

  Prana  – siła życiowa, oddech

  Vinyasa – ewolucja, cykl, fala, ruch

  Flow – przepływ, połączenie, stan pełnego doświadczania,

  Prana Vinaysa Flow to ewolucyjna formy tradycyjnej jogi, skupiająca się na łączeniu ruchu ciała, świadomego oddechu i uwagi. Jest to technika, w której płynna dynamika ruchu, wykorzystując pozycje jogiczne, pozwala na odkrywanie własnych zasobów, wyrażanie siebie i kreatywną ekspresję.

  W trakcie warsztatów Chakra Prana Vinyasa będziemy eksplorować struktury przestrzennych mandali ucieleśniających pierwsze pięć czakr oraz sekwencje cykli słoneczno-księżycowych, które uwalniają i przywracają równowagę w naszym ciele energetycznym.

   

  WARSZTAT CHAKRA PRANA VINYASA FLOW – sobota, 14.00 – 15.30, sala 2.