Joanna Gandziarska-Sułecka

KOBIECE KRĘGI

  Opis warsztatu

  Spotkanie w Kręgu Kobiet “Wybieram Siebie” warsztat ruchowy

  Krąg Kobiet w formie warsztatu, podczas którego spotkamy się ze Sobą i innymi kobietami  w kontekście relacji. Przyglądniemy się w jakich sytuacjach/relacjach obdarzamy Sobą, a kiedy Sobą zadowalamy. Co dla każdej z nas oznacza pojęcie “Wybieram Siebie”? Czy pozwalamy sobie na to? Czy bierzemy odpowiedzialność za swoje wybory i jaką ponosimy tego cenę? 

  Spotkanie w Kręgu Kobiet i Mężczyzn “Ogród – razem i osobno” warsztat ruchowy

  Każdy z nas dąży do szczęścia. Wchodząc w relacje mamy nadzieję je podwoić, jednakże w zależności od tego, co wnosimy do związku, możemy również podwoić samotność, napięcie czy lęk. W przestrzeni warsztatowej przyjrzymy się naszym wzorcom i jakże często, głęboko ukrytym przed samym sobą, schematom postępowania. Jak postrzegamy partnera? Jak czujemy się w kontekście różnych postaw? Zapraszamy Was do Ogrodu 🙂  

  O sobie

  Joanna Gandziarska Sułecka

  Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Współautorka i prowadząca cykliczne warsztaty w Kobiecym Kręgu oraz warsztaty ekspresji twórczej. Instruktor choreoterapii z elementami arteterapii. Tworzy, pisze, tańczy. Wierzy, iż ruch, taniec, głos i wszelkie formy kreacji, świadomy i uświęcony dotyk stanowią drogę do Siebie i do uzdrowienia na wszystkich poziomach. Współautorka kart “Słowa Dusz” do indywidualnej pracy dla kobiet, dotyczących głęboko ukrytych przekonań i ich transformacji. Czerpie inspiracje z różnych ścieżek.