JOANNA GANDZIARSKA SUŁECKA

KOBIECE KRĘGI

  KOBIECE KRĘGI
  RUCH SPONTANICZNY I RUCH INTUICYJNY

  Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, Wydział Ceramiki i Szkła. W swoim dorobku ma wystawę indywidualną w Lubinie i wystawy zbiorowe. Ukończyła Studium Reklamy we Wrocławiu oraz Kurs Wizażu I stopnia w Międzynarodowym Studium Dziewulskich w Warszawie. Wraz z grupą Manufaktura Dekokt brała udział w licznych pokazach mody i wystawach (kolekcje z miedzi i plastiku), między innymi stroje były prezentowane przez uczestniczki konkursu podczas półfinałów „The Look Of The Year”.
  Posiada 20 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku projektanta wnętrz (prowadzenie własnych projektów, udział w licznych szkoleniach motywacyjnych, produktowych, handlowych).
  Ukończyła I stopień kursu malarstwa intuicyjnego Vedic Art. Wierzy, iż ruch, taniec, głos, wszelkie formy kreacji oraz świadomy dotyk stanowią drogę do siebie i do uzdrowienia na wszystkich poziomach. Tworzy, pisze. Od kilku lat współtworzy i prowadzi cykliczne warsztaty w Kobiecym Kręgu w Lubinie i we Wrocławiu. Inicjatorka i współorganizatorka warsztatów z Kobietami Mocy „Zanurz się w Pełni – Powrót do Siebie”. Brała udział w lubińskim Festiwalu “Przepływ” prowadząc warsztat „Kobieca Siła i Moc – Połączone ze Źródłem”. Prowadziła warsztaty ekspresji twórczej dla dzieci i dorosłych podczas Zimowych Ferii Witalnych i Letniego Festiwalu Witalnego w Pałacu Dobro Krasków. Współautorka kart “Słowa Dusz” do indywidualnej pracy dla kobiet, dotyczące głęboko ukrytych przekonań i ich transformacji. Brała udział w wielu różnych warsztatach rozwoju osobistego. Od kilku lat regularnie tańczy 5 Rytmów. Czerpie inspiracje z różnych ścieżek. Certyfikowany instruktor choreoterapii z elementami arteterapii.

  WYKŁAD (Z AGNIESZKA ZAMOJSKA I EWELINA SKIBIŃSKA JONCZYS)
  Wykład dotyczy Kobiecych Spotkań w Kręgu oraz zajęć związanych z ruchem spontanicznym i tańcem intuicyjnym. Opowiemy o swojej Ścieżce Serca, o tym jak podążanie Nią może wpłynąć na dokonywane wybory i zmienić całe życie. Wybierając Siebie wybieramy Życie. Podzielimy się swoim doświadczeniem i praktyką osobistą. Opowiemy o tym, co jest naszą pasją, co sprawia nam frajdę i co powoduje, że błyszczą nam oczy.
  WYKŁAD Kobiece Kręgi i Ruch Spontaniczny w rozwoju własnym – sobota, godz. 11.30-13.30, sala nr 2.

  WARSZTAT (Z AGNIESZKA ZAMOJSKA) „SOBIE NA SPOTKANIE” – KOBIECE SPOTKANIE W KRĘGU.
  Zapraszamy do warsztatowej przestrzeni w kobiecej energii. Razem i osobno zanurzymy się w Polu Serca, które daje zaufanie, odwagę do wolności bycia sobą, możliwość bycia prawdziwym w pełni. Sięgniemy do odpowiedzi, które już w nas są, pozwalając temu wypłynąć – takie, jakie są. Bez oceny, interpretacji i plasowania. Nic nie jest do końca dobre, nic nie jest do końca złe.
  WARSZTAT Sobie na spotkanie – sobota, godz. 14.00 – 15.30, sala nr 3.