Katarzyna Barczyńska

POLE KRYSZTAŁOWE CZŁOWIEKA

  POLE KRYSZTAŁOWE CZŁOWIEKA

  Zawodowo byłam wykształcona jako architekt inżynier, doktor historii architektury Politechniki Wrocławskiej – ze specjalnością początków gotyku klasycznego na Śląsku – gotyku dającego połączenie Nieba i Ziemi  oraz przestrzenie o niezwykłych właściwościach i możliwościach.  Byłam również kilkuletnim wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego kształcąc dokumentalistów zabytków. Te długoletnie spacery po przestrzeniach małych i dużych kościołów oraz zabytkowych świeckich przestrzeni mieszkalnych dało mi bardzo wrażliwe spojrzenie na energię miejsc i jej oddziaływanie na ludzi. Nawet jeden kościół – wzniesiony zwykle na miejscu mocy –  ma wiele różnorodnych zakątków mocnych energetycznie i czasem całkowicie różnych od siebie. Miejsca te wraz z budowlami są też między sobą połączone w sieci przestrzennej opasającej Ziemię i w nieustannym kontakcie, jakby rozmawiały ze sobą. Kontakt ten odbywa się z pomocą kryształów urodzonych i mieszkających wewnątrz Ziemi.

  Prywatnie: Po różnych przygodach życiowych otworzyły mi się możliwości „czytania z przestrzeni” i kontaktów z energiami otoczenia, innymi istotami, co doprowadziło do rozwoju tych umiejętności oraz szybkich i gwałtownych zmian zawodowych i osobistych. Dar bardzo chciał być używany 🙂

  Od kwietnia 2013 roku mieszkam (wraz z rodziną)  w mini wsi w Górach Kocich, niedaleko Trzebnicy, co dało mi nareszcie! okazję do badania pola kryształowego Przyrody, obserwowania pierwotnej energetyki roślin uprawianych przez człowieka. i dziko rosnących. Większość z naszego areału to wolno rosnące różne zioła z alejkami miedzy nimi – całość tworzy ciekawy sposób na spotkanie wielu roślin i zawsze pasjonującą wycieczkę labiryntem Natury.

  Prowadzę warsztaty o kryształach i czytania pola kryształowego w całej Polsce i w Europie.

  W ubiegłym roku – 2017 – rozpoczęłam wydanie serii książek o kryształach, a właściwie życiu w kryształowych światach – czy li całej Naturze Ziemi. Dostępne są już „Mandale kryształowe” oraz „Kryształy w życiu człowieka”. Kolejna część „Relaks i zdrowie w kryształach” pojawi się w 2019 roku.

  Od niedawna prowadzę różne spotkania i sesje z kryształami w gabinecie we Wrocłąwiu. W tej chwili gościnnie, a od nowego noku 2019 – w pierwowzorze komnaty kryształowej. Da to możliwość doświadczania wibracji kamieni w większym stężeniu niż zazwyczaj  mamy okazję i w ten sposób,  poprzez szybsze przełamanie barier lękowych,  szeroki dostęp do swoich możliwości i informacji o sobie. Każdy potrzebuje jakiś określony rodzaj i ilość „kilogramów” minerałów dla przełamania pewnego punktu krytycznego, po którym następuje ogromne rozluźnienie i pojawiają się przeróżne regulacje na poziomie ciała, a także emocji i umysłu.

  Prowadzę również doświadczenia nad tematyką kryształowo-kwiatowych ogrodów oraz harmonizacją otoczenia domu i jego wnętrza – poprzez wprowadzanie elementów żywiołów i struktur kryształowych. W  najbliższym planie jest również SPA kryształowe z szerokim programem dla dzieci.

  więcej informacji pisanej i filmy – http://swiatkrysztalow.com.pl/krotko-o-mnie/

   

   

  WYKŁAD POLE KRYSZTAŁOWE CZŁOWIEKA – niedziela, godz. 9.45 – 11.15, sala nr 2.