Konrad Kuśnierzewski

UWOLNIJ MĘSKĄ ENERGIĘ

  Opis warsztatu

  Nam, mężczyznom, często trudno poczuć swoją energię, trudno się z nią skontaktować i do niej sięgnąć. I nic dziwnego. Od dzieciństwa nieustannie słyszymy, że musimy się uspokoić i nad sobą zapanować. Nie biegać, nie hałasować, nie wygłupiać się. Nie bić się, nie przepychać, nie walczyć. Mamy być mili, grzeczni i kulturalni. W ten sposób dorastamy w przekonaniu, że przepełniająca nas energia jest niewłaściwa, zła, że coś z nami nie tak. Zalewamy więc tę energię betonem, zaciskamy ją w sobie, zamrażamy w utrwalonym napięciu mięśniowym.

  Tymczasem ta nasza energia życiowa, nasza pierwotna witalność, nasza męska dzikość to najcenniejsza rzecz, jaką mamy. To dzięki niej możemy budować i tworzyć, dzięki niej możemy sięgać i zdobywać, dzięki niej możemy wyznaczać i chronić swoje terytorium. Dzięki tej mocy możemy penetrować świat, odkrywać swoją pasję i realizować swoją życiową misję. I z tego miejsca, ze swojego pełnego energii rdzenia, możemy prawdziwie i szczerze otwierać się na innych ludzi i zaoferować im swoje najlepsze dary.

  W czasie warsztatu będziemy eksplorować tę energię w sobie. Będziemy odkrywać miejsca w ciele, w ktorych ją uwięziliśmy, i poprzez pracę z ciałem, ruchem i oddechem będziemy ją stopniowo uwalniać. Będziemy pozwalać sobie na odkrywanie, wyrażanie i uwalnianie trudnych emocji. I będziemy otwierać się na radosny, pełen mocy przepływ życia. A to wszystko w bezpiecznym męskim gronie.

  O mnie

  Mężczyzna. Ojciec dwóch dorastających, wspaniałych synów. Człowiek poszukujący. Od zawsze pasjonuje go zgłębianie własnego potencjału i wspieranie ludzi w ich poszukiwaniach. Doświadczywszy wielu ścieżek rozwoju – chrześcijańskiej, szamańskiej, hawajskiej, tantrycznej, buddyjskiej – od kilku lat odnajduje i realizuje ich twórcze połączenie w świadomej pracy z ciałem i oddechem, skutecznej i głębokiej metody, która odmienia życie.

  Trener Rozwoju Osobistego, ukończył Holistyczną Szkołę Trenerów. Dyplomowany Trener i Praktyk Oddechu Transmodalnego, ukończył 2.5-letni Profesjonalny Trening Oddechowy w Instytucie Oddechu. Od 3 lat prowadzi indywidualne sesje oddechowe w Warszawie, a także warsztaty oddechowo-rozwojowe w różnych miejscach Polski.