KORZELIK MARTYNA

MEDYTACJA I TECHNIKI ODDECHOWE

  MEDYTACJA I TECHNIKI ODDECHOWE

  POCZUJ SIEBIE

   

  Trenerka medytacji i technik oddechowych, organizatorka wyjazdów weekendowych. Wcześniej pracowałam jako Producentka TV i doświadczyłam tam ogromnej dawki stresu. Od czasu gdy stosowałam te techniki relaksacji, zauważyłam nieosiągalny do tej pory stopień koncentracji, spokoju i szczęścia. Życie z praktykami medytacyjnymi i oddechowymi stało się pełne, harmonijne i pełne … życia. Teraz z ogromną przyjemnością i miłością dzielę się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Organizuję warsztaty „Poczuj siebie” w Drzewie Życia, „Mindfulness w naturze” w Dobro Krasków i wyjazdy „Happy Detox” w Nowym Kawkowie. Prowadzę bloga www.poczujsiebie.pl, na którym przybliżam tajemnicę bezwarunkowego szczęścia.

  Większość swojego życia kierowałam się celami, marzeniami i wyzwaniami. Tworzyłam plany, realizowałam je, cieszyłam się sukcesami lub smuciłam porażkami. Napędzała mnie chęć osiągnięcia sukcesu, przeżywania nowych wrażeń, czy odkrywania świata. Do pewnego dnia, gdy zbiegły się wyzwania na każdym polu życia: zagrażająca życiu choroba, rozstanie po wieloletnim związku i ogromna odpowiedzialność  za dużej skali program TV. Doznałam wtedy takiej dawki stresu, jaką ciężko było mi udźwignąć. Pierwszy raz w życiu czułam, że jestem w emocjach przekraczających moje możliwości. Tak jakby nie mieściły się już one w moim sercu, brzuchu i głowie. Mój świat się zatrzymał.

  Wtedy jedyne skuteczne i trwałe ukojenie dały mi medytacje, techniki oddechowe i pogłębiająca się świadomość ciała. Jednak gdy w najgorszym momencie życia poczułam, że jestem szczęśliwa jak nigdy dotąd… nie wierzyłam, że to może aż tak działać. Odkryłam jak można być szczęśliwym niezależnie od okoliczności. Czułam, jakbym narodziła się na nowo.

  Teraz, po kilku latach praktyki zastanawiam się jak mogłam żyć bez tych narzędzi. Zrezygnowałam z prestiżowej pracy jako producent telewizyjny i wkładam całą energię, aby dzielić się doświadczeniem z Wami.

   

  WYKŁAD POCZUJ SIEBIE – JAK CZUĆ SIEBIE I ŻYĆ W ZGODZIE Z WŁASNĄ PRAWDĄ?

  Wykład interaktywny połączony z praktykami medytacji.

  Na tym wykładzie zatrzymamy się i damy sobie chwilę na reset całego naszego “systemu”. Oczyścisz ciało z zalegającego stresu, a głowę od natłoku myśli i rozterek. Po to, aby poczuć szczęście naturalnie płynące z Ciebie… niezależne od pogody, miejsca w którym jesteś i ludzi dookoła.

  Zainspiruję Cię tym jak czuć i słuchać siebie.

  Często idziemy przez życie, słuchając głosu świata zewnętrznego. Tego co się powinno, jak i kiedy. Studia, kariera, druga połówka, dzięki… To wszystko cenne i wzbogacające doświadczenia. O ile podejmujemy te decyzje w czasie i jakości wypływającej nam z serca

  Gorzej dzieje się, gdy kierujemy się umysłem i idziemy ślepo do przodu. Sama doświadczyłam wielu ślepych tras, nawet gdy uważałam, ze płyną ze mnie. Dopiero po głębszym uświadomieniu źródła tych decyzji i motywacji okazywało się, ze te przekonania pochodziły z domu, czy od znajomych.

  Słuchanie siebie pomaga iść ta właściwa ścieżka, służąca naszemu ciału i duszy najlepiej utrzymując nas w zdrowiu, spokoju i miłości.

  Na tym wykładzie poznasz moją historię odkrywania swojej prawdy i wdrożenia jej w życie. Jak zrezygnowałam z bardzo prestiżowej pracy jako producentka TV, aby być bliżej swego serca. O tym jak spakowałam się w 3 torby Ikei, aby odkrywać siebie i żyć z dnia na dzień. O tym jak dbać o kontakt ze sobą i czuć siebie codziennie. Przeprowadzę Cię przez kilka medytacji, dzięki którym posłuchasz czego pragnie Twoja dusza.

  WYKŁAD Poczuj siebie – sobota, godz. 9.45 – 11.15, sala nr 1.

   

  WARSZTAT – POCZUJ SIEBIE

  Na tym warsztacie zatrzymamy się i damy sobie chwilę na reset całego naszego “systemu”. Oczyścisz ciało z zalegającego stresu, a głowę od natłoku myśli i rozterek. Po to, aby poczuć szczęście naturalnie płynące z Ciebie… niezależne od pogody, miejsca w którym jesteś i ludzi dookoła.

  Uwolnisz się od tego co już Ci nie służy, starych przyzwyczajeń, przekonań. Pobudzisz nowe marzenia, inspiracje i wizje. W tym spokoju i ciszy w głowie zobaczysz co Ci w duszy gra i dokąd prowadzi Cię Twoja intuicja.

  ❤Odblokuj ciało

  ❤Uruchom oddech

  ❤Poczuj siebie!

  Daj sobie przestrzeń na uwagę, troskę, zadbanie o siebie! Będąc w stanie relaksacji dotrzesz do swojego centrum. Poczujesz siebie w pełni. Czego Ci potrzeba, co Ci nie służy, a co wspiera. Pobudzisz nowe marzenia, inspiracje i wizje. W tym spokoju i ciszy w głowie zobaczysz co Ci gra w duszy i dokąd Cię prowadzi Twoja intuicja. Poczujesz to w ciele, od razu pojawi się w umyśle. Czując więcej, nie dopuścisz do złych decyzji, chorób czy toksycznych ludzi wokół Ciebie.

  WARSZTAT Poczuj siebie – niedziela, godz. 8.00 – 9.30, sala nr 4.