MACIEJ KOZAKIEWICZ

SLOW JOGGING - Trucht witalny

  SLOW JOGGING – Trucht witalny

   

  Dr Maciej Kozakiewicz – pomysłodawca i lider projektu polskawitalna.pl , prezes stowarzyszenia SlowJogging Polska. W 2018 r. Polska Witalna została uznana jako jeden z trzydziestu Startupów Pozytywnego Wpływu i przyjęta do Koźmiński Business Hub. Założyciel i pierwszy prezes Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Przez wiele lat związany z Wydziałem Zarządzania UŁ w roli wykładowcy etyki biznesu. Slow jogging zmienił jego postrzeganie aktywności ruchowej i wspomógł proces dbania o codzienny poziom energii witalnej. Pozwolił też zrzucić 15 kg zbędnej wagi w 10 miesięcy.

   

  SLOW JOGGING – teoretyczne wprowadzenie i warsztat w plenerze

  Slow jogging jest formą ruchu bliską ideału dla współczesnego społeczeństwa. Minimalizując wszelkie ryzyka kontuzji dostarczą niezbędną dawkę endorfin pozytywnie wpływając na funkcje ciała, umysłu i duszy. Uprawiając slow jogging codziennie przez 30 minut tworzysz pozytywny bilans kaloryczny, poprawiając metabolizm i dotleniając komórki. Jest to oferta zarówno dla osób nie cierpiących biegania jak i tych, którzy odnajdują w bieganiu radość z coraz lepszych wyników. Dlatego wśród fanów slow joggingu znajdziemy 90latka, pracownika biurowego, komandosa oraz maratończyka. Na treningu sam(a) doświadczysz dlaczego.

  WARSZTAT Slow Jogging , Trucht witalny– sobota, godz. 14.00 – 15.30, sala nr 4 + plener (mile widziany swobodny strój do joggingu).