KUC JOANNA

PRAKTYKA ODDECHU

  PRAKTYKA ODDECHU

  Jestem certyfikowanym Trenerem Oddechu, ukończyłam Prana Vision School – szwedzką szkołę rebertingu. Drugą moją scieżka zawodową i zarazem pasją to masaż świątynny Lomi Lomi Nui. Realizuję również moje marzenie o wykonywaniu zawodu psychologa, terapeuty – obecnie kończę Psychologię Kliniczną. Moją pasją jest taniec, praca z ciałem – praktykuję od 6 lat 5Rytmów i podążam ścieżką Tantry.

   

  WARSZTAT – Weź oddech! – oddech połączony – najprostsza metoda pomocy sobie.

  Zapraszam Was na niezwykłą podroż: powrót do siebie, do swojego Serca. Jak? Za pomocą oddechu, najprostszego wehikułu, który przenosi do krainy klarowności, radości, odpuszczenia, relaksu.
  W czasie sesji oddechowej dotleniają się wszystkie komórki – oddech działa jak oczyszczająca fala roztapiająca blokady i napięcia. Ciało podlega głębokiej relaksacji, umysł zaczyna postrzegać rzeczy szerzej, prościej i klarowniej. Głęboki oddech pozwala się spotkać z samym sobą poza przestrzenią, uwarunkowaniami, rolami społecznymi. Spotykając się ze sobą, odkrywamy swoje Serce, swój potencjał, spotykamy z głębokimi osobistymi potrzebami.

  Terapia oddechem jest wspaniałym wsparciem terapii klasycznej ponieważ integruje ciało i umysł, często posuwa ją ogromnie naprzód. Oddech zapewnia nam dostęp do emocji, które zostały zapamiętane przez ciało w okresie przedwerbalnym a do których w życiu dorosłym możemy nie mieć odstępu. Emocje te niewyrażone i nieuznane a przez to nie przetransformowane mogą pozostać w nas  postaci traum duszy i blokad ciała, które blokują nasz potencjał życiowy. Oddech jest wspaniałym narzędziem, które wyciąga to co uśpione w nas,  konfrontując, transformując i uzdrawiając.

  Sesja oddechowa trwa około 1,5 godziny w pozycji leżącej przy dźwiękach relaksującej muzyki.

   

  WARSZTAT WEŹ ODDECH – niedziela, godz. 8.00 9.30, sala 2.