KUROWSKA ELIZA MAŁGORZATA

ONE BRAIN

  ONE BRAIN

   

  Jestem psychologiem, Consultantem Facilitatorem i Advanced Instructorem One Brain Method®. Jestem członkiem międzynarodowej korporacji edukacyjnej Three In One Concepts, Inc., autorem pierwszych w Polsce badań naukowych nad skutecznością One Brain Method® i autorem filmu „Życie bez stresu”, ukazującego założenia i skuteczność Metody One Brain®. Metodą One Brain® pracuję od ponad 18 lat. W 2006 roku założyłam Centrum Rozwoju Holistycznego, które ma swoją siedzibę w Młyńsku na Pogórzu Izerskim. Prowadzę w nim konsultacje indywidulane z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi wg Metody One Brain®, jak również kursy Metody One Brain® i kursy rysunku metodą Betty Edwards (ołówek, węgiel).

  Moją największą pasją jest człowiek i holistyczne podejście do jego rozwoju, samorealizacji, zdrowia fizycznego i psychicznego, edukacji, życia osobistego i zawodowego, dlatego interesują mnie metody, których podstawowym założeniem jest integracja ciała, umysłu i ducha.

  Jestem miłośnikiem i propagatorem Metody One Brain® w Polsce.

   

  One Brain Method® – Three In One Concepts®  poprzez pracę z ciałem zajmuje się usuwaniem psychicznych, mentalnych i emocjonalnych przyczyn i skutków stresu, doświadczeń traumatycznych przeżytych na linii życia od poczęcia do teraźniejszości, a także  pamięcią emocjonalną doświadczeń przodków, zakodowaną w komórkach ciała. Pracuje z bólem emocjonalnym, bólem fizycznym, wypartymi wspomnieniami, fałszywymi przekonaniami, wzorcami zachowania i reakcjami automatycznymi przechowywanymi w pamięci komórkowej.

  Ujmuje człowieka w sposób holistyczny i uruchamia zmianę jednocześnie w przestrzeni mentalnej, emocjonalnej, duchowej i fizycznej, na poziomie świadomym, podświadomym i na poziomie ciała. Poprzez uwolnienie stresu emocjonalnego przeszłości, przywraca wolność wyboru w teraźniejszości i na przyszłość.

  WYKŁAD One Brain – sobota, godz. 9.45 – 11.15, sala 2.