Krzysztof Lisiecki

Medycyna Oddechu. Serce Umysł i Ciało

  Opis warsztatu

  Kiedy ostatnio miałeś okazję pobyć ze sobą bez kołowrotka myśli, zadań, projektów? Jak często rezygnowałaś/rezygnowałeś z siebie, ile razy czułaś/czułeś, że decyzje, które podjąłeś nie były zgodne z Tobą, z Twoim sercem wartościami, uczuciami?

  Oddech od wielu tysięcy lat jest wykorzystywany jako narzędzie do rozwijania potencjału ludzkiego, pozwala poznać i rozumieć siebie bardziej. Pozwala zatrzymać się i jest to moment, w którym możesz poczuć czego tak naprawdę chcesz, czego potrzebujesz.

  Na warsztacie poznasz praktyki oddechowe dzięki którym będziesz mógł/ła wsłuchać się w siebie. Będziesz bliżej siebie, swojego serca i swoich potrzeb i z tego poziomu możesz kierować swoim życiem. Poznasz jak oddech wpływa na emocje, umysł i ciało i jak komunikuje się z Tobą. Poznasz praktyki oddechowe które w bardzo szybki sposób redukują napięcia i obecny w ciele stres. Uspokoisz gonitwę myśli, zrelaksujesz się

  O mnie

  Trener i Praktyk Oddechu Transmodalnego. Ukończył Profesjonalny Trening Breathworker w Instytucie Oddechu prowadzonego przez Michała Godlewskiego. Współtwórca cyklicznych warsztatów „Ruszamy Częstochowę. Ciało Mój Dom”. Akredytowany Coach organizacji ICF, trener biznesu oraz absolwent wielu szkoleń i warsztatów rozwojowych które wykorzystuje do pracy z klientami. Prowadzę warsztaty, kręgi i sesje oddechowe w wielu miastach w Polsce oraz on-line.

  Jestem wrażliwym, empatycznym o dobrym sercu człowiekiem a jednocześnie mocno osadzony w męskiej energii łącząc je w całość. Moja otwartość na życie i różne jego aspekty pozwala mi poszukiwać i zgłębiać moje miejsce na świecie.

  Moje motto „Oddycham, więc jestem. Poznaj swój oddech, a poznasz siebie” – Joy Manne