LISIECKI KRZYSZTOF

TECHNIKI ŚWIADOMEGO ODDECHU

  TECHNIKI ŚWIADOMEGO ODDECHU

   

  Trener i Praktyk Oddechu Transmodalnego. Ukończył dwuletni trening Breathworker w Instytucie Oddechu prowadzonego przez Michała Godlewskiego. Coach ICF oraz absolwent wielu szkoleń i warsztatów rozwojowych które wykorzystuje do pracy z klientami. Prowadzi krąg oddechowy w ramach ogólnoświatowego ruchu Breathing Circle i Breathvolution.com
  Moje doświadczenie to ponad 1000 godzin spędzonych w pracy z klientami i na treningach. Jestem wrażliwym, empatycznym o dobrym sercu człowiekiem a jednocześnie mocno osadzony w męskiej energii łącząc je w całość. Moja otwartość na życie i różne jego aspekty pozwala mi poszukiwać i zgłębiać moje miejsce na świecie.

  „Oddycham, więc jestem – poznaj oddech a poznasz siebie – Joy Manne”.

  #pracowniaoddechutransmodalnego

   

  INTELIGENCJA ODDECHOWA

  „Inteligencja Oddechowa to nasza zdolność do współpracy z oddechem i korzystania z jego inteligencji. To kompetencja, a to oznacza, że można ją rozwinąć dzięki treningowi.

  Inteligencja Oddechowa obejmuje zdolność do pozwolenia oddechowi na swobodny i naturalny przepływ bez narzucania mu swojego wyobrażenia o tym, czym poprawny oddech jest lub siłowego wymuszenia pewnego rodzaju oddychania. Wówczas oddech i ciało otwierają się znajdując optymalny sposób oddychania w danym momencie. Z reguły doświadczamy wówczas rozluźnienia i błogiego uczucia wypełnienia żywotnością (Michał Godlewski „Inteligencja Oddechu”)”

  Zapraszam na warsztat na którym poznasz techniki świadomego oddechu mocno sprowadzające z „natłoku myśli” do uważności.

  Poznasz techniki oddechowe, doświadczysz świadomego oddechu, który od wieków wykorzystywany jest jako jedna z metod uzdrawiania i odkrywania ludzkiego potencjału.

  Co możesz dla siebie zrobić dzięki świadomemu oddechowi?
  • uspokoisz ciągłą gonitwę myśli
  • prawdziwie i gruntownie odprężysz swoje ciało
  • zredukujesz obecny w Twoim ciele i umyśle stres
  • zwiększysz poziom energii życiowej, witalności
  • znacząco poprawisz swoją koncentrację
  • zaczniesz myśleć klarowniej
  • poczujesz się lepiej sam/a ze sobą

  WARSZTAT TECHNIKI ŚWIADOMEGO ODDECHU  – sobota, godz. 8.00 – 9.30, sala nr 2.