Katarzyna Maicher

CATMOVE

  Certyfikowana instruktorka choreoterapii i arteterapii, trenerka autorskiej metody CatMove, nauczycielka jogi kundalini, tancerka, pisarka i animatorka kultury. Praktykuje jogę od 2009 roku. Od 2013 roku prowadzi warsztaty taneczne, relaksacyjne, wokalno-ruchowe, plastyczne i kreatywnego pisania. Podczas zajęć uwielbia łączyć różne dziedziny sztuki. Na co dzień uczy m.in. jogi kundalini w Body4Soul Holistic Fitness Studio oraz prowadzi zajęcia taneczne dla seniorek. Z pasją inspiruje ludzi do samorozwoju i odkrywania własnego twórczego potencjału.

   

   

  CATMOVE  – WARSZTATY TANECZNE

  CatMove to autorska metoda pracy z ciałem wykorzystująca taniec i ruch spontaniczny. Opiera się na obserwacji kotów i czerpie z ich sposobów na radzenie sobie w życiu. Celem praktyki jest ogólny dobrostan ciała, psychiki i umysłu. Dzięki CatMove uczymy się sztuki odpoczywania, zabawy, uważności, niezależności, czujnej obserwacji, elastyczności, gibkości, zręczności, spontaniczności, gracji, angażowania się i odpuszczania, podejmowania decyzji, wyznaczania granic w relacjach, czerpania przyjemności, ekonomii ruchu, kreatywności i efektywnego działania. CatMove pozwala odkryć swoją osobistą moc i wewnętrzny spokój w odpowiedzi na szybkie tempo współczesnego życia. Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą doświadczyć swobodnej ekspresji w tańcu oraz pogłębić swój kontakt z ciałem. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie taneczne.

  CatMove to warsztaty, które zapewnią Ci sporą dawkę ruchu, relaksu, przeciągania, zabawy i spontanicznego tańca. Przy okazji dowiesz się, jak żyć zdrowo i dbać o siebie na co dzień – tak, jak robią to koty.

  Kochasz taniec i dobrą muzykę, ale wolisz chodzić własnymi drogami i nauka kroków jest nie dla Ciebie? Chcesz zachować swoją wakacyjną energię jesienią i zimą? Czujesz przeciążenie codziennymi obowiązkami i masz ochotę zwolnić? W pracy dużo siedzisz i potrzebujesz ruchu? W Twoim życiu brakuje szczypty szaleństwa, radości i przyjemności? Chcesz świadomie i głęboko oddychać? Potrzebujesz ustalić priorytety i działać bardziej efektywnie? Pragniesz chronić swoje granice i zaznaczać indywidualność? A może marzysz o życiu w harmonii z potrzebami swojego ciała, w zdrowym kontakcie z otaczającym Cię światem?

  Przyjdź na warsztaty CatMove i zobacz, ilu z tych rzeczy możesz nauczyć się od kotów!

  Potrzebne będą: koce (mogą być przyniesione przez uczestników); wygodny strój, woda. Ćwiczymy boso, w skarpetkach lub w miękkich butach typu baletki. Sala pozwalająca na swobodny ruch (np. dla max. 16 uczestników – wystarczy sala z lustrami; dla większej liczby uczestników potrzebna większa sala). Sprzęt nagłaśniający (który można podłączyć do laptopa).