Malgorzata Kwietniewska

Rola koherencji serca w komunikacji i relacjach

  HeartMath Trainer and Coach, Stress and Well-Being Assessment Provider, Add Heart Facilitator. Wspomagam wprowadzanie aspektów serca do codziennego życia. Uczę technik redukcji stresu i zarządzania osobistą energią według badań Instytutu HeartMath w Stanach Zjednoczonych.

  Jako mentorka transformacji osobistej pracuję z ludźmi indywidualnie na sesjach coachingowych oraz prowadzę szkolenia z zakresu Kronik Akaszy i budowania odporności przez inteligencję serca. Stworzyłam własne podejście do budowania komunikacji z osobistymi zapisami Akaszy, które koncentruje się na wibracji: Akashic Vibe Integrity. Wraz z Grażyną A. Adamską w 2018 roku utworzyłyśmy Kwantowy e-Uniwersytet, trzyletni program rozwojowy, w którym uczymy kwantowych technik rozwoju świadomości, skutecznej manifestacji i zarządzania swoją rzeczywistością poprzez informację, energię i intencję. Prowadzę także warsztaty dla kobiet „Women’s Temple” w ramach sieci Awakening Women Institute założonej przez Chameli Ardagh.

  Jako Certyfikowanym Praktyk Matrycy Energetycznej, Synchronizacji Kwantowej, ThetaHealing, Prawa Przyciągania, The Work i wielu innych technik, integruję tę wiedzę oraz moje doświadczenie wykorzystania tych narzędzi w osobistym procesie transformacji, by pomagać ludziom uwolnić się od ograniczeń i wykorzystać w pełni potencjał w budowaniu spokojnego, szczęśliwego i obfitego życia.

  Jestem doświadczonym trenerem, badaczem i pedagogiem. Przez siedem lat pracowałam w Katedrze Ekonomii i Zarządzania Gospodarką na Wydziale Zarządzania Politechniki Lubelskiej, współpracowałam z Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie oraz Akademią Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej. Jestem autorką około dwudziestu artykułów naukowych z zakresu zarządzania rozwojem regionalnym, polityki klastrowej oraz społecznej odpowiedzialności biznesu. W mojej praktyce naukowej i badawczej obok badań terenowych i współpracy zagranicznej, projektowałam także plany wdrożenia nowych produktów i usług w przedsiębiorstwach. Ta szeroka praktyka jest dla mnie cenną bazą doświadczenia i wiedzy.

  Moją pasją jest pisanie i rozwój duchowy. Dzisiaj dzielę się z miłością narzędziami, jakie pomogły mi w trudnych momentach życia oraz moim doświadczeniem potwierdzić ich skuteczność. Jestem totalnie zakochana w życiu, które świadomie tworzę, by inspirować innych do życia stylem dowolnym: w zgodzie ze swoją prawdą.

  Moje motto: „Rzeczy niemożliwe robię od ręki. Na cuda trzeba chwilę poczekać”.