MARIA GRACZYK, MARTA CICHOCKA

Soczyste Ogrody Kobiecości - WILD FLOW

  Połączenie tych dwóch Kobiet Mocy, Kobiet Biznesu owocuje twórczymi i rozwojowymi projektami. Soki tych owoców odżywiają uczestników warsztatów: tańca intuicyjnego i ekstatycznego Flow Dance, koncertów relaksacyjnych oraz energetyzujących, warsztatów rozwojowych dla kobiet, kursów rozwojowych, life coachingu, wyjazdów transformujących, sesji relaksacyjnych oraz przebudzających potencjał, medytacji, warsztatów bębniarskich oraz ceremonii kakao. Biorą życie pełnymi garściami i inspirują tym innych. Wspólną kreację zaczęły współtworząc kolektyw bębniarsko-taneczny Nandaloo, następnie wielozmysłowe podróże relaksacyjne wraz z Sento – Sound Tribe, później już w duecie wykreowały swoją wspólną wizję inspirowania ludzi do życia w przepływie i realizowały ją pod marką Wild Flow. Jako najnowsze dziecko przedstawiają Rytmy Kobiet, które dedykują wielowymiarowemu rozwojowi Kobiet.

  Marta Cichocka – artystka, pracuje z ciałem umysłem i duchem, certyfikowana instruktorka Jogi, masażystka Lomi Lomi Nui oraz dźwiękiem, instruktorka gry na bębnach i instrumentach etnicznych oraz tańca afrykańskiego.

  „Uwielbiam pracować z kobietami, fascynuje mnie nasza żeńska moc i delikatność. Czuję, że moja misja jest związana z odkrywaniem i zgłębianiem tematu seksualności. Ważne jest dla mnie żeby żyć w zgodzie z naturalnym przepływem życia, w obfitości i lekkości. Wielką radość sprawia mi inspirowanie do tego innych. W swojej pracy kieruję się zasadą bycia w zgodzie ze sobą. Ekscytuje mnie praca z energią i odkrywanie naszych nieograniczonych możliwości.

   

   

  Maria Graczyk – dyplomowany psycholog, pracuje z ciałem, umysłem i duszą, jest instruktorką gry na bębnach, tańca afro oraz flow dance, prowadzi sesje indywidualne dla kobiet, warsztaty rozwoju osobistego, gra koncerty relaksacyjne, założyła Leśne przedszkole Baza Marzeń

  Rozwija się m.in. na ścieżce komunikacji bez przemocy, tańca, edukacji wolnościowej, psychologii procesu oraz mindfulness.
  „Fascynuję się możliwościami umysłu, ciała i duszy. Uwielbiam towarzyszyć ludziom, małym i dużym, w odkrywaniu swojego potencjału. Jestem miłośniczką przyrody, życia blisko natury i blisko siebie. W swojej pracy stwarzam przestrzeń, w której ludzie mogę rozwinąć swoje skrzydła i usłyszeć swój płacz. Ważne jest dla mnie żeby tworzyć autentyczne, głębokie, wolne, odpowiedzialne, refleksyjne, piękne i prawdziwe relacje, miejsca oraz życie. Nieustannie się rozwijam, tworzę zmianę, którą chcę widzieć w świecie”