Marta Piotrowska

Tajemnice SamoUzdrawiania

  Opis warsztatu

  Efektywne uwolnienie od bólu, napięcia i chorób dzięki własnej wewnętrznej mocy.

  Czy kiedykolwiek próbowałeś/łaś uzdrowić swoje ciało? Pozbyć się bólu, napięcia, objawów choroby, przeziębienia, jakiegokolwiek dyskomfortu w ciele? Jeżeli nie…Zapraszam Ciebie na warsztat podczas, którego:

  • poznasz przekonania ograniczające w praktyce uzdrawiania oraz cechy efektywnego uzdrowiciela,
  • zbadasz swoje duchowe połączenie,
  • ukierunkujesz energię na uwolnienie własnej wewnętrznej mocy, mocy wpływania,
  • poznasz metody uzdrawiania, które skrywa HUNA – system uzdrawiania oparty na dawnych wierzeniach,
  • nauczysz się widzieć  w sobie kreatora, który czyni cuda w oparciu o własną intuicję.

  Wszechświat działa i pracuje pięknie,  jesteś jego częścią. Wykorzystaj to, co już masz, aby świecić jasno dla siebie, dla innych, dla wszelkiego stworzenia. Jakość doświadczeń w Twoim życiu jest wyborem, tak jak i zdolność do SamoUzdrawiania. Możesz wierzyć innym, co jest prawdziwe, albo samemu/samej sprawdzić to dla siebie…

  O mnie

  Coaching oraz terapia wg 5 praw natury-sesje indywidualne, organizacja warsztatów oraz konferencji dotyczących zdrowia i rozwoju duchowego.

  Marta piotrowska – moje motto brzmi : „Ptak siedzący na drzewie, nie boi się, że uginająca pod nim gałąź się złamie. Nie dlatego, że ufa gałęzi, ale dlatego, że ufa własnym skrzydłom”. Moment, w którym zaufałam sobie, pozwolił kroczyć własnymi ścieżkami, podejmować decyzje w zgodzie ze sobą i wybierać to, co służy mnie oraz innym. Aktualnie prowadzę sesje indywidualne, towarzysząc innym w uwalnianiu ciała od chorób i konfliktów emocjonalnych. Organizuję warsztaty oraz cykl Opolskich Konferencji NATURALNIE ZDROWI, gdzie można nabyć wiedzę „alternatywną” oraz uwolnić się od ograniczających przekonań na temat samego siebie i świata. Prowadzę kręgi uzdrawiania, podczas których odkrywamy wewnętrzną moc uzdrawiania. Dodatkowo przeprowadzam analizę stylu myślenia i stylu działania FRIS. Jest to nowe, polskie narzędzie rozwojowe, dzięki któremu można poznać swój potencjał, nauczyć się efektywnej komunikacji oraz znaleźć zawód,  który z nami rezonuje i daje flow.