NOWICKA ASHA

NONVIOLENT COMMUNICATION

  NONVIOLENT COMMUNICATION

   

  Jestem. W różnych rolach dzielę się tym co dla mnie ważne, czego doświadczam i czego się uczę, trzymając przestrzeń. Jako trenerka, mediatorka, coach towarzyszę ludziom w ich drodze, wspieram w pielęgnowaniu autentycznych, pełnych miłości relacji ze sobą i z drugim. W uważnej obecności jestem świadkiem cudu wrażliwości i odwagi. Prowadzę grupy empatii, grupy praktykujące, wyjazdy i warsztaty świadomej komunikacji oraz sesje indywidualne, coaching, mentoring i mediacje łącząc idee NVC (Porozumienie bez Przemocy) Marshalla Rosenberga, The Work Byron Katie, The Daring Way Brene Brown i coaching oparty na potrzebach.
  Podczas całego Festiwalu możesz skorzystać z indywidualnych spotkań ze mną, po wcześniejszym zgłoszeniu – tel 504 945 336

  https://www.facebook.com/Joanna-Nowicka-Przestrze%C5%84-Po…/
  http://joannanowicka.com.pl/
  https://latozempatia.pl/

   

  NONVIOLENT COMMUNICATION

  Czego chcesz więcej w swoim życiu? Spokoju? Radości? Autentycznego, wzbogacającego relacje kontaktu? a może akceptacji Twoich wyborów?

  Idea Nonviolent Communication pozwoli Ci odpowiedzieć sobie na pytanie co jest dla Ciebie bardzo ważne, na co dzień i nie tylko w bliskich relacjach i jak o te jakości zadbać aby były fundamentem Twojego szczęśliwego życia. Doświadczysz zmiany jakości kontaktu ze sobą i z drugim człowiekiem. Zobaczysz jak możesz dokonywać wyborów wzbogacających Twoje życie i życie innych.

  Asha Nowicka opowie o idei zmieniającej życie – Nonviolent Communication Marshalla Rosenberga.

  WARSZTAT Nonvioletnt Communication –  sobota, godz. 11.30 – 13.30, sala nr 4.