SITO MARTA

BIOENERGETYKA A. LOWENA

  BIOENERGETYKA A. LOWENA

   

  Od 2009 r. praktykuję bioenergetykę A. Lowena, obecnie jestem na 4 roku szkolenia w analizie bioenergetycznej akredytowanym przez Florida Society Bioenergetics Analysis. Prowadzę warsztaty i regularne grupy rozwojowe w Warszawie, Lublinie i innych miastach.  W lutym 2017 r. ukończyłam w Nowej Zelandii trzeci poziom treningu MA-URI. Uczę się siebie również podczas lekcji metody Feldenkraisa. Wciąż na nowo odkrywam, że cała nasza wiedza o sobie, nasza historia emocjonalna, oraz zaskakujące możliwości rozwoju i miłości są w nas, w naszym ciele. Trzeba tylko dać sobie czas by je przyjąć.

   

  CIAŁO ŻYJE EMOCJAMI – WARSZTAT W ANALIZIE  BIOENERGETYCZNEJ A. LOWENA

  Poza ciałem życie jest złudzeniem. W ciele człowiek odczuwa cierpienie, smutek, lęk i przerażenie, lecz przynajmniej są to prawdziwe uczucia, których można doznać i które można wyrazić.
  Zdolność do odczuwania bólu to jednocześnie zdolność do odczuwania przyjemności.
  Poddanie się zmęczeniu to odnalezienie spokoju odpoczynku. Każde uczucie płynące z ciała zawiera w sobie własne przeciwieństwo. Istnienie bez uczuć to egzystencja w próżni –zimnej i pozbawionej życia. Nikt nie wie tego lepiej od osoby schizoidalnej, lecz ona zgubiła drogę powrotną do własnego ciała. Gdy jednak tę drogę odnajduje, odzyskuje opuszczone ciało z żarliwością dziecka, które się zgubiło, lecz wreszcie odnalazło kochającą matkę.

  1. Lowen „Zdrada ciała”

  Ćwiczenia bioenergetyczne poprowadzą nas w trakcie tego warsztatu. Będziemy czuć ciało, sprawdzać, co konkretne gesty w nas uruchamiają i eksplorować kontakt z drugą osobą. Na koniec damy sobie chwilę ukojenia.

  Ubierzcie się wygodnie i warstwowo, weźcie ze sobą wodę.

  WARSZTAT Ciało żyje emocjami – niedziela, godz. 11.30 – 13.00, sala nr 3.