Tomasz Saheal Kudłacz

DUCHOWOŚĆ TAŃCA

  Poznaj tajniki naturalnej medycyny znanej od zarania dziejów – tańca, ruchu, korzyści z ruchu dla Twojego zdrowia pojmowanego pod kątem holistycznym. W pogłębionym oddechu, wejdź w ciało, porusz wewnątrz energię, puść blokady psychofizyczne i energetyczne w shake’u, połącz się ze swoją Wyższą Inteligencją, by móc wejść głębiej do świętej przestrzeni Jaskini Twojego Serca. 

  Duchowość Tańca to praktyka świadomej obecności w ruchu, która bazuje na przestrzeni serca w polu Bezwarunkowej Miłości. W ruchu za pośrednictwem Ducha Tańca łączymy się z Przodkami, Aniołami i Archaniołami, Duchami Natury, Opiekunami i Przewodnikami Duchowymi. W części wykładowej opowiem o holistycznych, uzdrawiających właściwościach ruchu, z perspektywy fizycznej, psychicznej (intelektualnej i emocjonalnej), społecznej i duchowej (energetycznej), które blokujemy, zatracamy dla samych siebie w wyniku uwarunkowań społeczno-kulturalnych, traum, węzłów i kodów wcieleniowych i rodowych. W części praktycznej w oddechu i intuicyjnym ruchu – udrażniając przepływ energii w ciele, uwolnimy napięcia psychofizyczne i energetyczne, by w kontakcie z Wyższą Inteligencją powędrować do Jaskini swojego Serca. W tej świętej przestrzeni serca uzdrawiając siebie, będziemy uzdrawiać Matkę Ziemię.

  Więcej można poczytać tutaj:

  – Duchowość Tańca – medytacje w ruchu  https://cudgrochow.pl/oferta/warsztaty-i-szkolenia/duchowosc-tanca-medytacje-w-ruchu/

  – Jaskinie Serca:
  https://taniecdlazdrowia.pl/jaskinie-serca/

   

  Tomasz Kudłacz – tancerz życia, uzdrowiciel szaman, pedagog, andragog, trener rozwoju osobistego i duchowego, tancerz (18letnie doświadczenie), instruktor tańca, choreograf. Zajmuję się tańcem jako terapeutycznym medium transformacji w rozwoju osobistym, duchowym oraz terapii łącząc szeroko pojęty ruch z pracą z energią. Moją życiową misją jest dzielenie się i dawanie czasu i przestrzeni na wyrażanie Siebie, świadome Bycie dla Siebie, obdarzanie Siebie Bezwarunkową Miłością i otwieranie bram uzdrawiającej energii. W przestrzeni serca wspomagam ludzi w ich procesach samoodnowy i samouzdrawiania.

  Więcej
  www.tomaszkudlacz.pl
  www.taniecdlazdrowia.pl
  https://cudgrochow.pl/o-nas/zespol/tomasz-kudlacz/
  O mojej życiowej podróży: od tańca do szmanizmu: https://taniecdlazdrowia.pl/moja-zyciowa-podroz-od-tanca-do-szamanizmu/