WESOŁOWSKA JOLANTA

Ceremonia Dźwięku - koncert z muzyką świata

  Ceremonia Dźwięku  –  relaksacyjny koncert z muzyką świata

  Dźwięki i muzyka już od dzieciństwa były częścią mojego życia. Od najmłodszych lat grałam na instrumentach, uwielbiałam tańczyć, śpiewać i słuchać muzyki.  Dziś pracę z dźwiękiem postrzegam zupełnie inaczej. Jest dla mnie sposobem na zagłębianie się w siebie i odkrywanie na nowo kim jestem i czego potrzebuje moja dusza aby móc się wyrażać. Działania podejmuje kierując się sercem i intuicją. Kocham życie za to, że mogę się ciągle rozwijać i zbierać nowe doświadczenia. Jestem nauczycielką Jogi. Prowadzę masaże dźwiękiem za pomocą mis tybetańskich.  Interesują mnie kultury wschodnie, które uczą jak odnaleźć szczęście w sobie.  Uwielbiam podróżować,  gotować, zdrowo się odżywiać i inspirować do życia w zgodzie z naturą. W Masywie Ślęży razem z mężem rozpoczęliśmy projekt życia nad centrum rozwoju duchowego oraz ekologiczną i samowystarczalną osadą, gdzie zamierzamy się przeprowadzić  i żyć.

  OPIS WARSZTATU

  Zapraszam Cię na relaksacyjny koncert z muzyką świata gdzie zagrają gongi, misy tybetańskie, bęben oceaniczny, kij deszczowy, kalimba, sansula, tank drum, grzechotki, dzwoneczki Koshi  i JA.

  Lecznicze działanie muzyki na ludzki organizm znane jest już od starożytności.  Energia dźwięku będzie przenikać przez nasze ciała regenerując je, relaksując i uwalniać od nagromadzonych napięć. Fale dźwiękowe pomagają uporać się ze stresem i negatywnymi emocjami. Poprawiają samopoczucie i nastrój. Wzrasta zdolność koncentracji, następuje wzmocnienie pamięci, pewność siebie i wiara we własne możliwości. Wibracje dźwięków pomagają rozwijać asertywność, odporność psychiczną i poczucie bezpieczeństwa.  Dźwięki działają oczyszczająco uaktywniając wydalanie toksyn z organizmu i przyśpieszają procesy gojenia ran i zrastania kości.  Ułatwiają synchronizację pracy mózgu na poziomie alfa więc możliwe jest osiągnięcie głębokiego stanu odprężenia nawet przez osoby mające z tym na co dzień problem.

  PRZECIWWSKAZANIA

  Rozrusznik, mechaniczne zastawki serca.

  Zalecana konsultacja ze swoim lekarzem w przypadku epilepsji.

  PRZYGOTOWANIE

  Przyjdź i zaufaj temu co się wydarzy. Pozwól sobie na chwilę wyciszenia. To jest czas tylko dla Ciebie!

  DO ZOBACZENIA ♥

  WARSZTAT, koncert: Ceremonia dźwięku  –  relaksacyjny koncert z muzyką świata: 

  niedziela, godz.  13.30-15.00      sala nr 5.